Reklama

Policjanci szukają świadków kilku wypadków drogowych

Opublikowano:
Autor:

Policjanci szukają świadków kilku wypadków drogowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci apelują do osób, które były świadkami wypadków drogowych, w tym dwóch śmiertelnych zdarzeń. Proszą te osoby o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

Płoccy policjanci apelują do osób, które były świadkami wypadków drogowych, w tym dwóch śmiertelnych zdarzeń. Proszą te osoby o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

Funkcjonariusze poszukują świadków trzech wypadków drogowych, do których doszło w listopadzie i grudniu 2017 roku:

1. Zdarzenie z dnia 3.11. około 16.30, w miejscowości Bronowo Kmiece, gdzie doszło do potrącenia pieszego przez kierującego samochodem volkswagen touran. W wyniku potrącenia pieszy zmarł.

[ZT]17017[/ZT]
2. Zdarzenie z dnia 28.11. około 17.53, w Płocku na ul. Medycznej, gdzie doszło do potrącenia pieszej przez kierującego samochodem fiat siena. W wyniku potrącenia piesza doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

[ZT]17296[/ZT]
3. Zdarzenie z dnia 06.12. około 5.50, w miejscowości Stare Proboszczewice, gdzie doszło do zderzenia samochodu bmw z ciężarówką man. W wyniku zdarzenia kierowca bmw zmarł.

[ZT]17366[/ZT]

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat powyższych zdarzeń proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym w/w. sprawy. Kontakt osobisty w budynku KMP Płock, al. Kilińskiego 8, pok. 318 lub telefonicznie pod nr 24 266 15 81 i pod nr tel. alarmowych 112 i 997 - apeluje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE