Reklama

Policjanci odnaleźli zagnioną 54-latkę

Opublikowano:
Autor:

Policjanci odnaleźli zagnioną 54-latkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 54-latka wyszła z domu we wtorek, 1 kwietnia rano. Powiedziała, że idzie na Tumską. Nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną. Na szczęście w środę udało się ją odnaleźć.

54-latka wyszła z domu we wtorek, 1 kwietnia rano. Powiedziała, że idzie na Tumską. Nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną. Na szczęście w środę udało się ją odnaleźć.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, policjanci szukają 54-letniej płocczanki. Kobieta wyszła z domu przy ok. 9.00 rano we wtorek i ślad po niej zaginął.  Nie skontaktowała się z bliskimi, nie wiadomo, gdzie jest. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję.
 

W nocy, gdy policja wysyłała komunikat o zaginięciu, policjanci nie dysponowali fotografią zaginionej, dlatego na razie musi wystarczyć sam rysopis i dane osobowe.


Ktokolwiek widział zaginioną lub wie, gdzie może być, powinien skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 lub bezpłatnym, alarmowym numerem  997.

AKTUALIZACJA:

Płoccy policjanci odnaleźli zaginioną kobietę w środę przy ul. Popłacińskiej. Płocczanka jest cała i zdrowa. Policja dziękuje mediom i ich odbiorcom za pomoc w poszukiwaniach. Jak dodaje Krzysztof Piasek, o publikacji komunikatu w mediach rodzina kobiety otrzymywała wiele telefonów, z których wynikało, że również znajomi włączyli się w poszukiwania płocczanki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE