Reklama

Policjanci mają kilka pytań do mieszkańców. Ogłosili konkurs

Opublikowano:
Autor:

Policjanci mają kilka pytań do mieszkańców. Ogłosili konkurs - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W konkursie rywalizować będzie kilkudziesięciu dzielnicowych z miasta oraz powiatu. Rywalizować będą o miano najlepszego i najbardziej aktywnego w podejmowanych działaniach w zakresie poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym.

W konkursie „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2019” rywalizować będzie kilkudziesięciu dzielnicowych z miasta oraz powiatu. Rywalizować będą o miano najlepszego i najbardziej aktywnego w podejmowanych działaniach w zakresie poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym.

To już IX edycja konkursu, aby wyłonić najpopularniejszego dzielnicowego. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy miasta i powiatu, wystarczy zagłosować na dzielnicowego w terminie od 2 do 31 stycznia (nazwiska dzielnicowych można sprawdzić na stronie KMP w Płocku: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpl/ w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY).

W jaki sposób zagłosować?

Należy wypełnić ankietę, która jest dostępna przy specjalnych urnach m.in. w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, Komisariacie Policji w Płocku (osiedle Podolszyce), Komisariacie Policji w Gąbinie. Urny oraz ankiety są również dostępne w Urzędzie Miasta Płocka, Starostwie Powiatowym oraz w siedzibach Urzędów gminnych i miejsko – gminnych na terenie powiatu płockiego. Warunkiem oddania ważnego głosu w konkursie jest wypełnienie całej ankiety oraz wrzucenie jej do specjalnej urny.

Policjanci przypominają również, że z dzielnicowym można skontaktować się korzystając z aplikacji "Moja Komenda". Ponadto dzięki "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" każdy z nas może mieć wpływ na bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE