Reklama

Policjanci kontrolowali kierowców. Jak wypadli płocczanie?

Opublikowano:
Autor:

Policjanci kontrolowali kierowców. Jak wypadli płocczanie?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek na całym Mazowszu policjanci prowadzili akcję "Trzeźwość w przewozie osób". Wyniki kontroli wypadły nieźle, ale policjanci zwracali uwagę też na inne wykroczenia kierowców.

W poniedziałek na całym Mazowszu policjanci prowadzili akcję "Trzeźwość w przewozie osób". Wyniki kontroli wypadły nieźle, ale policjanci zwracali uwagę też na inne wykroczenia kierowców.

W Płocku w akcji wzięło udział 20 policjantów, którzy przeprowadzili dokładnie 199 kontroli (w tym 15 kierowców busów i autobusów). Żaden z kontrolowanych kierowców nie prowadził pod wpływem alkoholu. Problemem nadal pozostaje jednak nadmierna prędkość. 

- Poza kontrolami trzeźwości policjanci zwracali uwagę także na inne wykroczenia - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - Łącznie ujawnili 62 wykroczenia, wśród których zdecydowaną większość stanowiły wykroczenia przekroczenia prędkości i jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Były również wykroczenia popełniane przez pieszych – głównie przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych.

Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest przestępstwem, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na niemniej niż trzy lata.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE