Reklama

Policja raportuje: plaga kolizji

Opublikowano:
Autor:

Policja raportuje: plaga kolizji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka policja podsumowała minioną dobę. Doszło do dwóch wypadków: w Płocku i na terenie powiatu. Odnotowano też liczne kolizje i pożar domku letniskowego.

Płocka policja podsumowała minioną dobę. Doszło do dwóch wypadków: w Płocku i na terenie powiatu. Odnotowano też liczne kolizje i pożar domku letniskowego.

[ZT]19057[/ZT]

Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu, doszło do poważnego wypadku  na skrzyżowaniu ul. Bielskiej i Chopina, w wyniku którego dwie osoby odniosły obrażenia niezagrażające ich życiu. Do kolejnego poważnego zdarzenia doszło na terenie powiatu, w miejscowości Ciółkowo gm. Radzanowo, gdzie zderzyły się cztery samochody i dwie osoby odniosły obrażenia.

Na tym jednak nie koniec niebezpiecznych zdarzeń w ostatnich dniach.

[ZT]19063[/ZT]

- W niedzielę w Więcławicach, gmina Brudzeń, miał miejsce pożar domku letniskowego. Wartość strat oszacowano na ok. 50 tys.zł. Poza tym doba minęła spokojnie, nie otrzymaliśmy innych zgłoszeń dotyczących poważniejszych zdarzeń o charakterze kryminalnym - poinformował  Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Dzisiaj policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drogach w  nieoznakowanym radiowozie z  wideorejestratorem: w godz. 16.00 – 0.00, na DK 60, DK 10 i DK 7,  trasa: Płock – Załuski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE