Reklama

Policja o długim weekendzie: Zapomina się o zdrowym rozsądku

Opublikowano:
Autor:

Policja o długim weekendzie: Zapomina się o zdrowym rozsądku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci podsumowali czerwcowy długi weekend sprzyjający wyjazdom poza miejsce zamieszkania. - Niestety, niektórzy kierowcy zapominają w tym okresie o zdrowym rozsądku za kierownicą i pozwalają sobie na łamanie zasad ruchu drogowego, powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu – mówi policyjny rzecznik.

Policjanci podsumowali czerwcowy długi weekend sprzyjający wyjazdom poza miejsce zamieszkania. - Niestety, niektórzy kierowcy zapominają w tym okresie o zdrowym rozsądku za kierownicą i pozwalają sobie na łamanie zasad ruchu drogowego, powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu – mówi policyjny rzecznik.

Policjanci od 14 do 18 czerwca starali się zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego i procesji Bożego Ciała, które odbywały się w parafiach.

- Łącznie w działania zaangażowanych było 114 policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku i 353 policjantów z innych komórek – wylicza policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - Podczas całego weekendu na terenie Płocka i powiatu płockiego doszło do trzech wypadków drogowych, w których 12 osób zostało rannych, jednak nie było ofiar śmiertelnych. Policjanci odnotowali również 31 kolizji drogowych. Funkcjonariusze ujawnili i zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE