Reklama

Pokaz ognia rozgrzeje starówkę. Będzie się działo!

Opublikowano:
Autor:

Pokaz ognia rozgrzeje starówkę. Będzie się działo!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższą sobotę na płockiej starówce odbędzie się pokaz cyrkowy oraz widowisko ogniowo-pirotechniczne. Organizatorzy zapewniają, że wrażenia będą niezapomniane.

Już w najbliższą sobotę na płockiej starówce odbędzie się pokaz cyrkowy oraz widowisko ogniowo-pirotechniczne. Organizatorzy zapewniają, że wrażenia będą niezapomniane. 

Artyści plujący ogniem już nieraz gościli w naszym mieście, tworząc niezapomniane widowiska przy okazji różnych imprez. Tym razem zaprezentują się samodzielnie. Już w najbliższą sobotę 4 sierpnia Stary Rynek zamieni się w arenę cyrkowo-ogniową. W ubiegłym roku Jo Art Show zaprezentowało kilkuminutowy pokaz w ramach Jarmarku św. Bartłomieja. 

- Widzowie byli zachwyceni, dlatego postanowiliśmy ponownie zorganizować podobną imprezę. Tym razem pokaz ognia będzie samodzielnym, większym eventem, a nie małym występem podczas innego wydarzenia – mówi Jacek Koziński Prezes Agencji Rewitalizacji Starówki.

Początek imprezy o 20:00, a zacznie się od pokazu cyrkowego „Magiczny Duet”. Przy udziale publiczności zaprezentowane zostaną możliwości ludzkiego ciała poprzez zręczność, manipulację oraz siłę. Pokazana będzie m.in. żonglerka klasyczna, nożami czy akrobatyka, a na sam finał ogień. Około 21:00, gdy na zewnątrz zrobi się już ciemno i nastrojowo, rozpocznie się główny punkt programu, czyli pokaz ogniowo-pirotechniczny z elementami pokazu światła. Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy ogniowe, które łączą ze sobą taniec i akrobatykę. Zapłonął przedmioty, rekwizyty, scenografia… Wszystko odbędzie się oczywiście w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach.

- Postanowiliśmy pokazać ich pasje, przyprawić ją ogniem i stworzyć widowisko, które oferuje publiczności jedyne w swoim rodzaju przeżycia – mówi Prezes ARS Jacek Koziński.

A już od poniedziałku trwa kolejny KultuRynek, który przyciąga na Rynek Starego Miasta najmłodszą widownię. We wtorek 31 lipca niezmiennie najmłodsi płocczanie są mile widziani na Animacjach dla Dzieci, a już w środę 1 sierpnia serdecznie odbędzie się seans Kina Letniego, które przyciąga wspaniałą atmosferą dorosłych znawców kina. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE