Reklama

Pogoda popsuła Dni Historii. Zmiana planów

Opublikowano:
Autor:

Pogoda popsuła Dni Historii. Zmiana planów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Paskudna pogoda pokrzyżowała wszystkim szyki - trzeba było zmienić plany dotyczące kilku imprez plenerowych w ramach Dni Historii Płocka, a niektóre jak np. miasteczko rycerskie - całkiem odwołać.

Paskudna pogoda pokrzyżowała wszystkim szyki - trzeba było zmienić plany dotyczące kilku imprez plenerowych w ramach Dni Historii Płocka, a niektóre jak np. miasteczko rycerskie - całkiem odwołać.

Już wczoraj zdecydowano, że zaplanowany na 21.45 spektakl „Płonące cyfry 1863” zamiast na dziedzińcu opactwa pobenedyktyńskiego zostanie wystawiony w teatrze, teraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki poinformował o kolejnych zmianach. Ponieważ leje jak z cebra, koncert zespołów ludowych z Serbii, Turcji, HZPiT Dzieci Płocka, ZPiT Wisła został przeniesiony z pl. Obrońców Warszawy do siedziby HZPiT Dzieci Płocka przy ul. Jachowicza 34. Impreza rozpocznie się godzinę później niż planowano, czyli o 15.00.

Po drugie, nie będzie wcale planowanego przy pomniku Bolesława Krzywoustego miasteczka rycerskiego i wszystkich zaplanowanych w nim imprez. Koncert zespołu Canzona Brass Quintet planowany o godz. 20.30 na dziedzińcu opactwa pobenedyktyńskiego odbędzie się w sali barokowej Opactwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE