Reklama

Pogadają przy piwie o pomysłach na biznes

Opublikowano:
Autor:

Pogadają przy piwie o pomysłach na biznes - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To będzie pierwsze takie spotkanie ludzi, którzy mają już za sobą pierwsze kroki w świecie własnego biznesu oraz tych, którzy mają w głowach gotowe wizje do realizacji lub szukają dla nich inspiracji. Cała impreza odbędzie się w pubie, aby uniknąć sztywnej atmosfery.

To będzie pierwsze takie spotkanie ludzi, którzy mają już za sobą pierwsze kroki w świecie własnego biznesu oraz tych, którzy mają w głowach gotowe wizje do realizacji lub szukają dla nich inspiracji. Cała impreza odbędzie się w pubie, aby uniknąć sztywnej atmosfery.

Szukacie informacji, w jaki sposób założyć sklep internetowy, a przy tym chcielibyście posłuchać dobrych rad kogoś, kto zebrał już w tym względzie całkiem sporo doświadczeń? Albo macie jakiś inny konkretny pomysł, na przykład marzy wam się sprzedaż butów, ubrań czy biżuterii według swojego pomysłu, ale nie wiecie jak zacząć? Warto pojawić się w najbliższy wtorek, 9 czerwca w pubie Zachęta na pierwszym płockim barcampie i zarezerwować sobie kilka godzin na sporą dawkę wiedzy z branżowego kręgu e-biznesu.

Szykuje się naprawdę spora dawka informacji w połączeniu z historiami, które zakończyły się z sukcesem lub smakiem gorzkiej porażki, z której również warto wyciągać wnioski. Młodzi przedsiębiorcy opowiedzą, skąd biorą swoją energię do tworzenia, jak zdobywać biznesowych partnerów oraz jak się wstrzelić w niszę tak, aby zarobić, typować docelowe rynki, kreować markę, odpowiednio ją wypromować i jak nie upaść w kryzysowej sytuacji. Będzie możliwość pogadania z ludźmi z agencji marketingowych, prowadzących działalność w sieci, próbujących swoich sił w płockim środowisku biznesowym. Generalnie z ludźmi, którzy znają te zagadnienia od podszewki i nie tylko w postaci czystej teorii. Na koniec zaplanowano sesję networkingową przy piwie, aby na spokojnie wymienić się wizytówkami.

Za inicjatywę odpowiadają Małgorzata Gontarek i Marcin Wójcik, oboje zawodowo związani z branżą nowych technologii, mediów społecznościowych i biznesu w branży internetowej. - Chcemy, aby Płock dołączył przykładem innych miast do startupowej mapy Polski – wyjaśniają i zapraszają wszystkich chętnych. Początek w pubie Zachęta przy ul. Grodzkiej o godzinie 18.00. Co ważne, wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie w naszym .

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE