Reklama

Poduszki berlińskie, separatory. Ratusz: Chcemy uspokoić ruch w tym miejscu

Opublikowano:
Autor:

Poduszki berlińskie, separatory. Ratusz: Chcemy uspokoić ruch w tym miejscu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tuż przed minionym weekendem od rana trwały prace na odcinku ul. Sienkiewicza między al. Kilińskiego i ul. Gradowskiego. - Poduszki berlińskie wraz z separatorami zostały zainstalowane przed skrzyżowaniem z ul. Gradowskiego ze względów bezpieczeństwa - mówi Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Tuż przed minionym weekendem od rana trwały prace na odcinku ul. Sienkiewicza między al. Kilińskiego i ul. Gradowskiego. - Poduszki berlińskie wraz z separatorami zostały zainstalowane przed skrzyżowaniem z ul. Gradowskiego ze względów bezpieczeństwa - mówi Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

- Poduszki zamontowano ze względów bezpieczeństwa, separatory - aby uniemożliwić ich omijanie. Zależy nam na uspokojeniu ruchu w tym miejscu. Separatory pojawiły się również wcześniej zainstalowanych poduszkach w rejonie skrzyżowania z ul. Misjonarską - twierdzi pracownik Urzędu Miasta Płocka.

Na tym ne koniec. Kolejne poduszki berlińskie wraz z separatorami drogowcy zainstalują przed skrzyżowaniem ul. Kolegialnej z ul. Gradowskiego. - Stanie się to na dniach. W październiku natomiast przybędzie nam jeszcze jedna para poduszek berlińskich, tym razem na ul. Południowej. W rejonie boiska chcemy wykonać przejście dla pieszych. Ponieważ powstanie ono w pobliżu zakrętu - musimy pasy te dodatkowo zabezpieczyć. Inaczej tworzylibyśmy niebezpieczną sytuację, w której kierowcy wjeżdżaliby na pasy zza zakrętu. Stąd pomysł założenia poduszek berlińskich - dopowiada Hubert Woźniak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE