Reklama

Pobili 17-latka i nagrali to na komórkę

Opublikowano:
Autor:

Pobili 17-latka i nagrali to na komórkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zatrzymała dwóch szesnastolatków pod zarzutem pobicia o rok starszego od nich płocczanina. Okazało się, że mają na sumieniu jeszcze jeden podobny czyn. Jedno z pobić nagrali na telefon komórkowy.

Policja zatrzymała dwóch szesnastolatków pod zarzutem pobicia o rok starszego od nich płocczanina. Okazało się, że mają na sumieniu jeszcze jeden podobny czyn. Jedno z pobić nagrali na telefon komórkowy.

Kilka tygodni temu dotarła do nas informacja o pobiciu nastolatka, do którego doszło przy ulicy Sienkiewicza. Wprawdzie do zdarzenia doszło jeszcze w kwietniu, ale z powodu trwającego postępowania trzeba się było wstrzymać z udzielaniem informacji.

– 10 kwietnia otrzymaliśmy zgłoszenie o pobiciu siedemnastolatka w okolicach ulicy Sienkiewicza. Okazało się, że sprawcami byli dwaj mieszkający w Płocku szesnastolatkowie. Obaj zostali zatrzymani – potwierdził naszą informację rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. – Ofiara pobicia doznała urazu nosa i ogólnych potłuczeń. Okazało się, że młodzi napastnicy nagrali całe zajście na telefon komórkowy jednego z nich.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku ustalili, że ci sami młodzieńcy pięć dni wcześniej pobili również mieszkającego w Płocku piętnastolatka. W wyniku pobicia doznał on ogólnych obrażeń ciała.

Materiały sporządzone w obu sprawach zostały przekazane wydziałowi rodzinnemu i nieletnich Sądu Rejonowego w Płocku. Wśród materiałów znalazło się również wykonane telefonem komórkowym nagranie pobicia z 10 kwietnia.

O dalszym trybie postępowania w sprawie obu szesnastolatków zadecyduje sąd.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE