Reklama

Po strzałach na Kolejowej. Zatrzymano dwóch płocczan

Opublikowano:
Autor:

Po strzałach na Kolejowej. Zatrzymano dwóch płocczan - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj informowaliśmy o strzałach na Radziwiu, co miało związek z pozyskanymi przez policję informacjami, iż samochodem marki BMW są przewożone narkotyki. Dziś już wiemy, że w przy jednym z mężczyzn rzeczywiście znaleziono środki odurzające.

Wczoraj informowaliśmy o strzałach na Radziwiu, co miało związek z pozyskanymi przez policję informacjami, iż samochodem marki BMW są przewożone narkotyki. Dziś już wiemy, że w przy jednym z mężczyzn rzeczywiście znaleziono środki odurzające.

Funkcjonariusze usiłowali zatrzymać pojazd poruszający się ul. Kolejową we wtorek ok. godz. 19.00. Wówczas kierujący BMW próbował staranować jednego z policjantów. W rezultacie doszło do użycia broni służbowej, przestrzelenia prawego tylnego koła samochodu.

[ZT]21393[/ZT]

Zatrzymano dwóch mężczyzn, 40-latka i 42-latka. Obaj byli w aucie i obaj są mieszkańcami Płocka.

- Przy jednym z mężczyzn, podczas przeszukania, policjanci znaleźli środki odurzające - mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - W wyniku dalszych czynności w mieszkaniu jednego z zatrzymanych policjanci znaleźli środki odurzające. Łącznie ujawniono ok. 80 g. środków odurzających - przy czym wstępne ustalenia wskazują na kokainę.

Mężczyźni przebywają w policyjnym areszcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE