Reklama

PLOT w Toruniu promował kulturę i zabytki

Opublikowano:
Autor:

PLOT w Toruniu promował kulturę i zabytki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Mazowieckie, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Żydów Mazowieckich, ZOO promowane były przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną podczas Targów Wypoczynek 2014 w Toruniu.

Muzeum Mazowieckie, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Żydów Mazowieckich, ZOO promowane były przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną podczas Targów Wypoczynek 2014 w Toruniu.

Targi Turystyczne Wypoczynek były zorganizowane dopiero po raz czwarty, ale cieszyły się sporą popularnością. Zarówno wśród wystawców, jak i w gronie specjalistów zajmujących się na co dzień branżą turystyczną.

Zwiedzający mieli okazję do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez wykwalifikowanych touroperatorów, biura podróży, sanatoria, pensjonaty, uzdrowiska, gospodarstwa agroturystyczne, przewoźników, producentów i dystrybutorów sprzętu sportowo-turystycznego. Ale również przez miasta i regiony z wielu zakątków Polski.

W trakcie targów odbywały się szkolenia i konferencje związane z branżą turystyczną. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się Toruński Festiwal Smaków, nad którym pieczę sprawował prof. Jarosław Dumanowski, wybitny znawca kuchni staropolskiej. Goście tej części targów mieli okazję do zapoznania się z kuchnią kopernikańską, wzięcia udziału w konkursach kulinarnych, prezentacjach multimedialnych, warsztatach, pokazach, a przede wszystkim – w degustacjach. Na licznych stoiskach podziwiać można było żywność ekologiczną i tradycyjną: pieczywo, wędliny, kiełbasy, sery, ciasta, nalewki, miody, wino, piwo, przetwory warzywne i owocowe.

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna na targach w Toruniu pojawiła się po raz pierwszy, prezentując materiały promujące najważniejsze atrakcje miasta (Muzeum Mazowieckie, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Żydów Mazowieckich, Miejski Ogród Zoologiczny), imprezy kulturalne, bazę noclegową, gastronomiczną oraz gadżety promocyjne.

Płockie stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Wiele osób chciało dowiedzieć się, jakie są największe atrakcje turystyczne Płocka. Odwiedzający pytali również o płockie festiwale.

Na początku kwietnia Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprezentuje się w Warszawie na Targach Turystyki i Wypoczynku Lato 2014.

Fot. Archiwum PLOT

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE