Reklama

Płockie Sanktuarium znów otwarte. Są jednak obostrzenia

Opublikowano:
Autor:

Płockie Sanktuarium znów otwarte. Są jednak obostrzenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po kilkudniowej przerwie kaplica Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ponownie otwarta dla wiernych. Obowiązują jednak obostrzenia pandemiczne i nakaz zachowania reżimu sanitarnego.

Po kilkudniowej przerwie kaplica Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ponownie otwarta dla wiernych. Obowiązują jednak obostrzenia pandemiczne i nakaz zachowania reżimu sanitarnego.

Przypomnijmy, płockie Sanktuarium było nieczynne dla zwiedzających z powodu kwarantanny. I choć siostry opiekujące się kaplicą cały czas przebywają w izolacji, to od minionego weekendu miejsce ponownie udostępniono wiernym. Jak podaje ks. Tomasz Brzeziński, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku, w kaplicy obowiązują pewne obostrzenia.

- Może w niej przebywać 28 osób - podaje ks. Brzeziński. - Jednocześnie uwrażliwiamy na przestrzeganie obowiązujących nas przepisów. Mowa tu szczególnie o dezynfekcji dłoni po wejściu do kaplicy i zakładaniu maseczek. Pamiętajmy też o zachowaniu dystansu - dodaje.

W Sanktuarium przypominają, że osoby chcące uczestniczyć we wspólnej modlitwie mogą to zrobić w sposób wirtualny. Powadzona jest całodobowa transmisja on-line z kaplicy na kanale YouTube.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE