Reklama

Płockie nabrzeże najlepszą inwestycją komunalną w Polsce w 2019 roku?

Opublikowano:
Autor:

Płockie nabrzeże najlepszą inwestycją komunalną w Polsce w 2019 roku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25 inwestycji w różnych miastach Polski uzyskało nominacje do tytułu Top Inwestycje Komunalne 2019 w konkursie Portalu Samorządowego. Dziś zakończyło się głosowanie w internecie.

25 inwestycji w różnych miastach Polski uzyskało nominacje do tytułu Top Inwestycje Komunalne 2019 w konkursie Portalu Samorządowego. Dziś zakończyło się głosowanie w internecie.

Głosowanie było bardzo proste, zaznaczało się łapkę z kciukiem w górze lub z kciukiem w dół. Ostatecznie płockie nabrzeże zyskało największą aprobatę głosujących - oddano 5 tys. 549 głosów, przy czym 94 głosy nie były przychylne tej realizacji. Na drugim miejscu znalazł się Budynek Wysokich Technologii IT w Opolu - 5 tys. 311 pozytywnych reakcji i 184 negatywnych.

W drugim etapie konkursu głos należeć będzie do członków Rady Konsultacyjnej, którzy spośród nominowanych projektów wskażą swoich faworytów. Laureaci konkursu Top Inwestycje Komunalne 2019 zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (13-15 maja 2019 roku).

Tu można zobaczyć wyniki głosowania. Konkurs Top Inwestycje Komunalne organizowany jest od kilku lat.

[ZT]21842[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE