Reklama

Płocki zespół potrzebuje naszych głosów

Opublikowano:
Autor:

Płocki zespół potrzebuje naszych głosów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia były w latach 80. Dla wielu osób to audycja kultowa, a zawsze miło jest usłyszeć w radiu piosenkę płockiej kapeli, co udało się chociażby Farben Lehre i Lao Che. W aktualnym zestawieniu piosenek do głosowania znajdziemy piosenkę "Bordania" zespołu Vataha.

Pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia były w latach 80. Dla wielu osób to audycja kultowa, a zawsze miło jest usłyszeć w radiu piosenkę płockiej kapeli, co udało się chociażby Farben Lehre i Lao Che. W aktualnym zestawieniu piosenek do głosowania znajdziemy piosenkę "Bordania" zespołu Vataha.

Występowali na takich wydarzeniach jak: Juwenalia Płockie, Włodkonalia, Jarmark Tumski, Dzień Płocki i Alterstacja Płock i innych wydarzeniach organizowanych w Płock. Na swoim koncie mają kilkanaście nagród z przeglądów i festiwali ogólnopolskich zespołów amatorskich. W 2017 roku wydali pierwszy nasz album pt. "Zmysły",  teraz na pięciolecie powstania zespołu szykują kolejny album pt. "Dokąd". Na platformie You Tube dostępne są trzy single promujące nową płytę tj. "Dokąd", "Krzesła" i "Bordania".

[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=_4-7sObhIZI[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=_-N734Yb_Nc[/YT]

- W poprzednim tygodniu spełniło się jedno z naszych najskrytszych marzeń - piosenka "Bordania" trafiła jako nowość do zestawu głosowania najbardziej kultowej Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia! Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich mieszkańców Płocka i naszych przyjaciół o oddanie głosu na nasz zespół oraz rozpropagowanie tej informacji wśród znajomych i przyjaciół. Dzięki Wam nasza muzyka może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Pokażmy wszystkim w kraju, że w Płocku jest wiele zespołów wartych zauważenia, jednak bez odpowiedniego wsparcia nie są wstanie przebić się poza lokalną społeczność.

Głosy można oddawać na stronie internetowej http://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/listaDoGlosowania.aspx. po wcześniejszym zalogowaniu.

Przy okazji zapraszają na koncert urodzinowy, który odbędzie się w Sali Widowiskowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki - 5 listopada 2019 r. Wydarzenie będzie połączone z premierą nowego albumu pt.: „Dokąd”. Wejście bezpłatne.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=XW1vhpYxnT0[/YT]

Koncert w ramach Alterstacji, fot. Tomasz Miecznik

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE