Reklama

Płocki teatr czeka na Wasze recenzje

Opublikowano:
Autor:

Płocki teatr czeka na Wasze recenzje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki teatr ogłosił konkurs na recenzję najnowszego spektaklu „Wujaszek Wania” Czechowa. Jeśli ktoś chciałby poczuć się jak zawodowy recenzent lub dziennikarz zajmujący się kulturą, nic prostszego. Wystarczy obejrzeć sztukę, zastosować się do kilku wytycznych i przekonać do siebie jury oraz dyrektora Marka Mokrowieckiego.

Płocki teatr ogłosił konkurs na recenzję najnowszego spektaklu „Wujaszek Wania” Czechowa. Jeśli ktoś chciałby poczuć się jak zawodowy recenzent lub dziennikarz zajmujący się kulturą, nic prostszego. Wystarczy obejrzeć sztukę, zastosować się do kilku wytycznych i przekonać do siebie jury oraz dyrektora Marka Mokrowieckiego.

Wyjątkowo przy okazji ostatniego spektaklu, którego premiera odbyła się 12 kwietnia, zabraknie na Portalu Płock choćby słówka, czy nam się podobało na "Wujaszku Wani". Żadna recenzja nie pojawi się, dopóki konkursowe jury nie wyłoni tej najlepszej spośród przesłanych przez płocczan.

Do udziału zaproszeni są wszyscy widzowie, którzy poczują w sobie wystarczającą determinację i zmierzą się z zadaniem. Oto zasady: piszecie tylko jeden tekst na maksymalnie trzy tysiące znaków łącznie ze spacjami (rozmiar czcionki Calibri: 12, pojedyncza interlinia i z zachowaniem marginesów wynoszących 2,5 cm). Nigdzie go nie publikujcie, tylko przesyłacie drogą mailową na adres: [email protected] (w tytule należy wpisać „konkurs na recenzję”) bądź pocztą tradycyjną: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, ul. Nowy Rynek 11, 09-400 Płock (z dopiskiem „konkurs na recenzję”). Autor recenzji musi się jednak ujawnić światu z imienia i nazwiska. Te dopisujemy na kopercie lub w wiadomości wraz z danymi kontaktowymi (numer telefonu oraz adres mailowy).

Czas na napisanie recenzji macie do 1 czerwca, a rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić 15 czerwca. O wynikach przeczytacie na stronie teatru. A teraz kwestia nagród. Za zajęcie pierwszego miejsca teatr funduje bezpłatny bilet wstępu na wszystkie spektakle w sezonie 2015/2016 oraz nagrodę książkową. Gwarantujemy, że recenzję opublikujemy niezwłocznie w Portalu Płock. Pojawi się również w innych mediach, na łamach „Tygodnika Płockiego”, „Gazety Wyborczej”, przeczytacie ją w „Petronews” i Aktualnościach Teatru Płockiego. W przypadku drugiego miejsca, poza biletem i książką, spodziewajcie się recenzji w aktualnościach teatralnych. Jeśli zaś zajmiecie trzecią lokatę, również recenzja doczeka się publikacji w aktualnościach teatralnych. Otrzymacie również książkę i zaproszenie na wybrany spektakl w sezonie 2015/2016.

Uwaga, nadesłanie pracy oznacza zgodę na opublikowanie danych osobowych oraz bezpłatne upowszechnienie recenzji w płockich mediach i w Aktualnościach Teatru Płockiego.

Czytaj też:

Fot. Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE