Reklama

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny ma już nowego prezesa

Opublikowano:
Autor:

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny ma już nowego prezesa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości A właściwie prezeskę. Joanna Olejnik zastąpiła Zbigniewa Bednarskiego.

A właściwie prezeskę. Joanna Olejnik zastąpiła Zbigniewa Bednarskiego.

Niedawno na stronie internetowej Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego pojawiło się ogłoszenie o możliwości przysyłania ofert na stanowisko prezesa zarządu PPP-T, co oznaczało szukanie następcy bądź następczyni dla Zbigniewa Bednarskiego. Dokumenty można było przysyłać do 10 czerwca. W zeszłym tygodniu, kiedy pytaliśmy o oferty, które wpłynęły, okazało się, że nie było ich zbyt wiele.

- W wyznaczonym terminie wpłynęły dwie oferty kandydatów na prezesa PPP-T. Trwa ich weryfikacja pod kątem spełnienia wymogów formalnych - informował Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Dokumenty aplikacyjne złożyła miejska radna Joanna Olejnik, która jest pracownikiem Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. W piątek potwierdzono nam w Ratuszu, że więcej ofert nie ma i być może po południu będzie decyzja komisji kwalifikacyjnej.

Rzeczywiście tak się stało. Joanna Olejnik jeszcze w piątek złożyła mandat miejskiej radnej, aby móc objąć nową posadę.

Przypomnijmy, że PPP-T jest wyjątkową spółką, ponieważ wpływ na zarząd ma zarówno miasto (powołuje prezesa), jak i PKN Orlen (wskazuje wiceprezesa). Dlaczego ogłoszono rekrutację na prezesa zarządu?

- Bardzo pozytywnie oceniam pracę prezesa Bednarskiego, ale to nie znaczy, że nie będzie możliwe znalezienie kogoś, kto okaże się jeszcze mocniej zaangażowany w pracę na rzecz Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - wyjaśniał nam w zeszłym tygodniu prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski. - Także w żaden sposób nie neguję efektów pracy prezesa Bednarskiego. Były zarówno efekty, jak i rzeczy, które wymagają poprawy.

Kto zastąpi Joannę Olejnik w gronie radnych? Przypomnijmy, że będzie to Łukasz Pietrzak.

- Zapewne złoży ślubowanie już na najbliższej sesji - powiedziała nam przewodnicząca klubu radnych Platformy Obywatelskiej w płockiej Radzie Miasta Płocka, Iwona Krajewska.

[ZT]22571[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE