Reklama

Płocki KOD planuje pierwszą manifestację

Opublikowano:
Autor:

Płocki KOD planuje pierwszą manifestację  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiciele płockiego oddziału KOD-u zapowiedzieli dziś na antenie Radia Płock, że w Walentynki planują pierwszą akcję w Płocku.

Przedstawiciele płockiego oddziału KOD-u zapowiedzieli dziś na antenie Radia Płock, że w Walentynki planują pierwszą akcję w Płocku.

O swoich planach przedstawiciele płockiego Komitetu Obrony Demokracji jako nieformalnej na razie grupy opowiedzieli podczas rozmowy z Renatą Kowalską. Oboje, zarówno Kamila Pawluś, która jest psycholożką, jak i nauczyciel Tomasz Garkowski zapewniają, że są apolityczni. Skrzyknęli się na Facebooku, ale na razie założona na tym portalu społecznościowym grupa "KOD_MAZ_Płock"  grupa jest zamknięta. Wiadomo, że należy do niej ponad 80 internautów. 

Do tej pory protestowali przeciwko m.in. zmianom związanym z Trybunałem Konstytucyjnym w innych polskich miastach, teraz chcą zorganizować akcję w Płocku. Wybrali już termin - akcja odbędzie się w Walentynki w okolicach starówki, Tumskiej, a hasłem będzie "Kocham demokrację". Cała rozmowa w Radiu Płock. 

AKTUALIZACJA:

Manfiestacja odbędzie się w okolicach Tumskiej, fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE