Reklama

Płocka pływalnia ma być gotowa za miesiąc

Opublikowano:
Autor:

Płocka pływalnia ma być gotowa za miesiąc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powoli kończy się remont pływalni Jagiellonka w Płocku. Trwa m.in. montaż elementów konstrukcji niecki. Nowa niecka wzbogaci się o brodzik z atrakcjami dla najmłodszych. Zakończenie inwestycji zaplanowano 18 grudnia.

Powoli kończy się remont pływalni Jagiellonka w Płocku. Trwa m.in. montaż elementów konstrukcji niecki. Nowa niecka wzbogaci się o brodzik z atrakcjami dla najmłodszych. Zakończenie inwestycji zaplanowano 18 grudnia.

Do 29 listopada w całym kraju z pływalni mogą korzystać tylko osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa, dopuszczalne są zajęcia lub wydarzenia sportowe. Nie ma więc możliwości indywidualnego skorzystania m.in. z płockich obiektów w celach rekreacyjnych. Ważność wszystkich karnetów zostaje przedłużona o okres braku możliwości korzystania wynikający z mocy rozporządzenia Rady Ministrów.

Nie ma to na razie znaczenia w przypadku wysłużonej pływalni Jagiellonka przy ul. Themersonów 1, bo jest nieczynna od czerwca. 

- Został już wykonany całkowity remont dachu nad częścią administracyjną obiektu. Dobiegają końca prace remontowe w łazienkach, zostały do ułożenia płytki podłogowe, montaż ceramiki sanitarnej oraz kabin prysznicowych w szatni koedukacyjnej - wyliczają w płockim ratuszu. - Później zostaną wymienione elementy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w pomieszczeniach szatni.

Trwa montaż elementów konstrukcji niecki, w pierwszej kolejności  wykonawca wykonuje montaż ścian. Trwają również prace instalacyjne na podbaseniu. 

- Nowa niecka rekreacyjna na pływalni Jagiellonka wzbogaci się o brodzik z atrakcjami dla najmłodszych. Prowadzone są prace demontażowe na plaży wokół niecki. Okładzina ceramiczna wokół części rekreacyjnej zostanie wymieniona na nową - dodają w Urzędzie Miasta Płocka.

Do końca listopada mają zakończyć się prace instalacyjne, natomiast zakończenie całej inwestycji  planowane jest na 18 grudnia 2020 r.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE