Reklama

Płocka Karta Mieszkańca. Podpisano umowę z wykonawcą

Opublikowano:
Autor:

Płocka Karta Mieszkańca. Podpisano umowę z wykonawcą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy pierwszym przetargu nie udało się, za to przy drugim postępowaniu wybrano już wykonawcę. W miniony czwartek Komunikacja Miejska podpisała umowę z gdyńską spółką qb, której zadaniem będzie stworzenie Płockiej Karty Mieszkańca.

Przy pierwszym przetargu nie udało się, za to przy drugim postępowaniu wybrano już wykonawcę. W miniony czwartek Komunikacja Miejska podpisała umowę z gdyńską spółką qb, której zadaniem będzie stworzenie Płockiej Karty Mieszkańca.

Jak informowaliśmy, Płocka Karta Mieszkańca będzie na razie aplikacją na telefon. Zacznie funkcjonować w połowie przyszłego roku. Wcześniej, już na wiosnę, powinien być gotowy system, który zostanie zintegrowany z programami obsługującymi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Strefę Płatnego Parkowania, Książnicę Płocką, Płocką Orkiestrę Symfoniczną, Miejski Ogród Zoologiczny i kluby sportowe: Wisłę Płock i SPR Wisłę Płock. W aplikacji znajdą się również pakiety: Seniora i Płocka Karta Familijna 3+.

Testy systemu potrwają kilka miesięcy, jak twierdzą w płockim Ratuszu, także z uwagi na "bardzo długą listę podmiotów, które zaoferują płocczanom wiele korzyści". Płocka Karta Miejska będzie przysługiwać osobom, które są w Płocku zameldowane lub płacą tu podatki.

Wykonawca - spółka qb - wdrażała m.in. Gdańską Kartę Turysty, Gdańską Kartę Mieszkańca czy Kołobrzeską Kartę Mieszkańca. Dodajmy, że spółka startowała już w pierwszym przetargu na wykonanie zadania pn. Płocka Karta Mieszkańca, wówczas podała kwotę 1.574.410,00 zł brutto, tymczasem płocka Komunikacja Miejska liczyła się z kwotą 1.280.000,00 zł. W drugim przetargu spółka qb jako jedyna złożyła ofertę i już na znacznie niższą kwotę - 1.278.855,00 zł brutto.

[ZT]23876[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE