Reklama

Płocka Karta Mieszkańca. Ile to może kosztować?

Opublikowano:
Autor:

Płocka Karta Mieszkańca. Ile to może kosztować? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zniżki i nowe możliwości - to ma nam zaoferować Płocka Karta Mieszkańca. Przypominamy, że chodzi o powstanie systemu, aplikacji na urządzenia mobilne i strony internetowej, a także - zapewne - plastikowej karty. Komunikacja Miejska niedawno ogłosiła przetarg na wykonanie prac analitycznych, wdrożenie i uruchomienie nowego rozwiązania.

Zniżki i nowe możliwości - to ma nam zaoferować Płocka Karta Mieszkańca. Przypominamy, że chodzi o powstanie systemu, aplikacji na urządzenia mobilne i strony internetowej, a także - zapewne - plastikowej karty. Komunikacja Miejska niedawno ogłosiła przetarg na wykonanie prac analitycznych, wdrożenie i uruchomienie nowego rozwiązania.

Ofertę zgłosiła jedna firma z Gdyni - gb-Mobile s.c. Andrzej Rostkowski, Michał Sarnowski, która podjęłaby się realizacji za kwotę 1.574.410,00 zł brutto. To zdecydowanie większa kwota niż przeznaczyła miejska spółka - liczyli się z kwotą 1.280.000,00 zł. Taką bowiem wpisali do dzisiejszej informacji z otwarcia ofert. Teraz przed spółką sprawdzenie dokumentów i decyzja, co dalej.

Płocka Karta Miejska, jak sama nazwa wskazuje, będzie nową ofertą skierowaną wyłącznie do mieszkańców Płocka. Wstępnie mówi się m.in. o zniżkach na transport publiczny, zintegrowaniu systemu z Płatną Strefą Parkowania, promocyjnych ofertach innych spółek miejskich, kalendarzu z wydarzeniami miejskimi czy nowej formie konsultacji społecznych.

[ZT]23876[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE