Reklama

Płock w spocie reklamowym. Ale jazda!

Opublikowano:
Autor:

Płock w spocie reklamowym. Ale jazda! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesienna ramówka telewizyjna rozpoczęta, a wraz z nią cała seria nowych propozycji, które promują krótkie spoty w internecie. Płock upodobało sobie akurat TVN Turbo, wizytując w sierpniu kilka wybranych wcześniej lokalizacji i organizując w nich plan zdjęciowy. W sieci można już zobaczyć gotowy materiał.

Jesienna ramówka telewizyjna rozpoczęta, a wraz z nią cała seria nowych propozycji, które promują krótkie spoty w internecie. Płock upodobało sobie akurat TVN Turbo, wizytując w sierpniu kilka wybranych wcześniej lokalizacji i organizując w nich plan zdjęciowy. W sieci można już zobaczyć gotowy materiał.

Spot reklamowy do jesiennej ramówki stacji TVN Turbo kręcono na terenach nad Wisłą, w obrębie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Centromostu, Silipolu oraz na starym moście.

Jak twierdzą w Ratuszu, ekipa telewizyjna nagrała w ciągu zaledwie jednego dnia w sumie ponad 18 godzin materiału, z którego powstał trwający niecałą minutę klip promocyjny. Ze strony miasta była to wyłącznie pomoc organizacyjna, w żaden sposób niezwiązana z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami.

Jak już pisaliśmy, przy okazji nasze miasto odwiedził mistrz rajdowy Tomasz Kuchar, pokazując, na jakie piruety stać żółte Subaru Imprezę, kiedy auto już znajdzie się na szosie. Jeśli jednak obejrzymy całość, zobaczymy także spore grono statystów, płockich kierowców i motocyklistów.

Zobaczcie Płock, jako miejsce, gdzie aż kurzy się spod opon.

Klip jest dostępny pod

Czytajcie też:

Fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE