Reklama

Płock w programie "UWAGA!". Kobieta uciekła tu z Koszalina z córką

Opublikowano:
Autor:

Płock w programie "UWAGA!". Kobieta uciekła tu z Koszalina z córką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę program "UWAGA!" był poświęcony rodzinie z Koszalina. Jak opisują starsze dzieci, Agnieszka C. zniknęła z młodszą córką tuż przed świętami Bożego Narodzenia i zerwała kontakt z rodziną. Kobieta przeniosła się do Płocka i mieszka tu u człowieka o pseudonimie "Constantine". 

W środę program "UWAGA!" był poświęcony rodzinie z Koszalina. Jak opisują starsze dzieci, Agnieszka C. zniknęła z młodszą córką tuż przed świętami Bożego Narodzenia i zerwała kontakt z rodziną. Kobieta przeniosła się do Płocka i mieszka tu u człowieka o pseudonimie "Constantine". 

Kobieta uciekła z domu, zabierając z domu 8-letnią córkę. W domu w Koszalinie zostało starsze rodzeństwo, które chce odzyskać matkę i młodszą siostrę. Młodzi ludzie podejrzewają, że ich mama jest chora psychicznie.

Od czasu do czasu 16-letniemu synowi udaje się porozmawiać z mamą. Na pytanie, czy chronią się przed koronawirusem kobieta odpowiada.

- Nam to nie grozi dziecino, ja wierzę w Jezusa Chrystusa. Ten świat kłamie... W tym świat kłamie… pokaże ci fragmenty w Apokalipsie św. Jana. Ziemia nie jest okrągła, to wszystko jest kłamstwem. Nawet jak idziesz na plaże… patrzyłeś na horyzont, nie ma żadnego zakrzywienia. Ci wszyscy lotnicy, spadochroniarze, co wylatują w niebo muszą wszystko podpisać o tajności informacji. Z góry wszystko widać. Ziemia jest płaska, nie jest okrągła. To wszystko, czego nawciskali nam w szkołach, to jedno wielkie kłamstwo. Jakub, ratuj się, bądź mądry. Bartkowi i Sandrze nie wolno ufać, oni się sprzedali - odpowiada kobieta. 

Całość można obejrzeć tutaj

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE