Reklama

Płock stał się planem zdjęciowym na potrzeby teledysku. Zobaczcie...

Opublikowano:
Autor:

Płock stał się planem zdjęciowym na potrzeby teledysku. Zobaczcie... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Słodkie nigdy nie śpią - przekonują twórcy projektu SŁD. - SŁD jest to skład założony w 2013 r. przez czterech raperów reprezentujących jedną z Płockich dzielnic tj. Słodkie - napisali o sobie. - SŁD jest także projektem mającym na celu promowanie artystów z tej właśnie dzielnicy, która w Płocku ma niezbyt ciekawą reputację, ale nawet mieszkając na Słodkich można spełniać marzenia.

- Słodkie nigdy nie śpią - przekonują twórcy projektu SŁD. - SŁD jest to skład założony w 2013 r. przez czterech raperów reprezentujących jedną z Płockich dzielnic tj. Słodkie - napisali o sobie. - SŁD jest także projektem mającym na celu promowanie artystów z tej właśnie dzielnicy, która w Płocku ma niezbyt ciekawą reputację, ale nawet mieszkając na Słodkich można spełniać marzenia.

Najpierw był amatorski teledysk do utworu "Słodkie" opublikowany w kwietniu 2013 r., który wciąż można zobaczyć na You Tube. Jak dotąd miał niemal 81,5 tys. wyświetleń.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=svjYO9lxMp4[/YT]

- Ku zaskoczeniu do dziś cieszy się bardzo dużą popularnością. w Skład SŁD ekipy wchodzi Jamajka, Erbete, Soczewa i Kanel. SŁD PROJEKT jest projektem, który ma na celu promowanie wszystkich uzdolnionych mieszkańców naszej dzielnicy, zaczynając od artystów poprzez sportowców, kończąc na ludziach z pasją, którą warto zaprezentować szerszemu gronu - przekonują.

Twierdzą, że inspiracją dla nich jest życie, sposobem wyrazu hip-hop i rap. Najnowszy klip do utworu "Karma" miał swoją premierę 30 grudnia o godz. 21.00. Wokalnie udzielali się Mateusz Zabłocki, a także dwóch radnych z Rady Mieszkańców Osiedla "Miodowa" Mariusz Kinalski (Kanel) i Damian Soczewka (Soczewa) w nieco innym wydaniu, męską ekipę na planie klipu wspomogła Michalina Marczuk. Za tekst odpowiadał Soczewa, Kanel i Negoz. Całość trwa nieco ponad 5 minut, w trakcie wypatrzycie wiele charakterystycznych lokalizacji w naszym mieście. Uprzedzamy, refren szybko wpada w ucho.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=qHQn6hLwgbw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0XwHCPmJNFxWKv7UHMADuOtxfrxEzaSN-wEBWrAaWxQY1jkvg-1hZKy4I[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE