Reklama

Płock przystępuje do programu szkolenia młodzieży. Powstanie akademia

Opublikowano:
Autor:

Płock przystępuje do programu szkolenia młodzieży. Powstanie akademia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Płocku rusza Akademia Młodych Orłów. To nowy pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie młodzieży. Kto wie, może to właśnie tu ukrywa się kolejny talent na miarę Roberta Lewandowskiego?

W Płocku rusza Akademia Młodych Orłów. To nowy pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie młodzieży. Kto wie, może to właśnie tu ukrywa się kolejny talent na miarę Roberta Lewandowskiego? 

Akademia Młodych Orłów to inicjatywa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Program w założeniu ma popularyzować piłkę nożną wśród chłopców i dziewczynek, poprawić ich ogólny rozwój, podnieść poziom szkolenia i oczywiście - selekcjonować młode talenty. Teraz program ruszy także w Płocku. Prezydent Andrzej Nowakowski w imieniu miasta podpisał umowę z przedstawicielami Polskiego oraz Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Na jej mocy w Płocku powstanie Akademia Młodych Orłów - druga na Mazowszu i 26. w Polsce.

AMO ruszy już w najbliższy weekend. W dniach 6-8 października na orliku przy ogródku jordanowskim odbędą się "Dni Talentu". 

- W trakcie "Dni Talentu" dzieci poddane zostaną ocenie na podstawie standardowych testów sprawności fizycznej i piłkarskiej w celu wyselekcjonowania sześciu grup ćwiczebnych - mówi Włodzimierz Małowiejski, przewodniczący wydziału szkolenia w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. 

Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci urodzone w latach 2007-2012. Udział w Akademii Młodych Orłów jest bezpłatny. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i stawić się z nim oraz opiekunem na rejestracji określonej grupy wiekowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie POZPN. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE