Reklama

Płock nominowany w konkursie "Zdrowy Samorząd". Trwa głosowanie!

Opublikowano:
Autor:

Płock nominowany w konkursie "Zdrowy Samorząd". Trwa głosowanie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spośród 160 zgłoszonych inicjatyw prozdrowotnych, które wpłynęły od 60 samorządów, do II etapu konkursu wybrano 30, które rywalizują o zwycięstwo.Wśród nich znalazł się Płock. Głosowanie trwa do 1 marca!

Spośród 160 zgłoszonych inicjatyw prozdrowotnych, które wpłynęły od 60 samorządów, do II etapu konkursu wybrano 30, które rywalizują o zwycięstwo. Wśród nich znalazł się Płock. Głosowanie trwa do 1 marca!

Konkurs „Zdrowy Samorząd”, organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn "Rynek Zdrowia". Do redakcji wpłynęło ponad 160 zgłoszeń z 60 samorządów. Spośród zgłoszeń wybrano 30 nominowanych.

Płock został nominowany do drugiego etapu konkursu za: 

  • program profilaktyczny szczepień przeciwko meningokokom dla mieszkańców miasta Płocka w latach 2015-2017, realizowany z budżetu miasta za 190 370 zł,
  • program profilaktyczno-zdrowotny z zakresu stomatologii dla dzieci i młodzieży uczęszczających do płockich szkół podstawowych i gimnazjalnych w latach 2015-2017,  finansowany z budżetu miasta warty 489 838 zł, 
  • program profilaktycznych szczepień przeciw grypie w latach 2015-2017. Program realizowany przez wszystkie (22) podmioty opieki zdrowotnej na terenie miasta, finansowany z budżetu miasta za 393 650 zł.

Laureaci wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną konkursu, jeden z projektów otrzyma także nagrodę czytelniów RynekZdrowia.pl i PortalSamorzadowy.pl. O tym zdecydują internauci. Każdy może oddać głos "za" lub "przeciw" każdemu ze programów profilaktycznych i prozdrowotnych. Zagłosować można tylko raz. Głosowanie potrwa do 1 marca (do godz. 12).

Głosować można tutaj.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE