Reklama

Płock-miasto do interesów? Zobacz film

Opublikowano:
Autor:

Płock-miasto do interesów? Zobacz film - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Elegancka bizneswoman z włosami spiętymi w kok, z nienagannym makijażem i w dopasowanej garsonce i teczką pod pachą robi w Płocku interesy - wokół niej kręci się akcja prawie 3-minutowego filmu promującego nasze miasto jako miejsce przyjazne biznesowi.

Elegancka bizneswoman z włosami spiętymi w kok, z nienagannym makijażem i w dopasowanej garsonce i teczką pod pachą robi w Płocku interesy - wokół niej kręci się akcja prawie 3-minutowego filmu promującego nasze miasto jako miejsce przyjazne biznesowi.

Dopiero co pisaliśmy o dwóch nowych filmach promujących Płock, a do filmowych pochwał naszego miasta  dołączył  kolejny. Blisko trzyminutowy y w konkursie„Mój Płock - Nasze Miasto”  organizowanym wspólnie przez Ratusz i  Stowarzyszenie Academia Economica. Jak przypomina biuro prasowe Ratusza, krótki film miał promować Płock jako miejsce przedsiębiorczych inicjatyw.

Dziś zwycięzcy konkursu odebrali nagrodę główną - tablet.  Autorem filmu  jest Kamil Ziółkowski, znany też jako Braz, autor m.in. piosenki "Karuzela zła" z teledyskiem, który w ubiegłym roku znalazł się w szóstce najlepszych obrazów biorących udział w konkursie na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film.  To właśnie Kamil Braz był pomysłodawcą, reżyserem,  autorem zdjęć i montażystą klipu. Zdjęcia wykonali także Adrian Bugajny i Piotr Terebiński. Główne role zagrali Martyna Rajewska i Radosław Golik. Cała piątka jest grupą znajomych, którzy współpracowali już przy wielu projektach. Film, który zgłosili do konkursu był ich kolejnym wspólnym przedsięwzięciem.  - Cieszę się, że w Płocku mieszkają tak ciekawi, zaangażowani i pomysłowi ludzie – chwalił prezydent, gratulując zwycięzcom.

Fot. UMP

Film można obejrzeć 

Czytaj też: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE