Reklama

Płock jest niekwestionowanym liderem! W czym?

Opublikowano:
Autor:

Płock jest niekwestionowanym liderem! W czym? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wśród ponad 2200 samorządów Płock zajmuje 35. miejsce w rankingu pozyskanych środków z Unii Europejskiej. Pod tym względem na Mazowszu wyprzedza nas tylko Warszawa.

Wśród ponad 2200 samorządów Płock zajmuje 35. miejsce w rankingu pozyskanych środków z Unii Europejskiej. Pod tym względem na Mazowszu wyprzedza nas tylko Warszawa. 

- W rankingu samorządów, które sięgają po środki UE wśród ponad 2200 samorządów Płock na razie zajmuje 35 miejsce z imponującym wynikiem ponad 212 pozyskanych milionów złotych! - poinformował na Facebook'u Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka. - Na Mazowszu (nie licząc bezkonkurencyjnej z różnych powodów Warszawy) jesteśmy niekwestionowanym liderem!

Ranking przygotował Główny Urząd Statystyczny, a przedstawione w nim dane dotyczą funduszy ze środków UE na lata 2014-2020 dostępnych w ramach krajowych programów operacyjnych, realizowanych na terenie danej jednostki samorządu terytorialnego. Jak podkreśla GUS, nie należy ich utożsamiać wyłącznie z projektami realizowanymi przez gminę czy miasto. Podane liczby odnoszą się do podpisanych umów o dofinansowanie projektów unijnych i uwzględniają koszty niekwalifikowalne.

Cały raport dostępny na stronie Fundusze unijne w gminie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE