Reklama

Płock chce dostać sportowego Oskara

Opublikowano:
Autor:

Płock chce dostać sportowego Oskara - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Film promujący Półmaraton Dwóch Mostów, czyli płocką imprezę biegową, której pierwsza edycja odbyła się rok temu, stanął w szranki w konkursie „Polskie Oskary Sportowe”. Teraz wszystko w rękach internautów, do dzieła!

Film promujący Półmaraton Dwóch Mostów, czyli płocką imprezę biegową, której pierwsza edycja odbyła się rok temu, stanął w szranki w konkursie „Polskie Oskary Sportowe”. Teraz wszystko w rękach internautów, do dzieła!

Jak poinformowało biuro prasowe Ratusza, przygotowany przez Urząd Miasta filmik promujący Półmaraton Dwóch Mostów autorstwa Jana Gawryłkiewicza i Bartosza Freja zachwycił konkursową kapitułę. - W pierwszej turze konkursu kapituła oceniła nasz projekt bardzo wysoko - poinformowała Małgorzata Palusińska z zespołu medialnego. - Film otrzymał 109 punktów i był drugim sklasyfikowanym projektem w kategorii wydarzenie sportowe.

Teraz wszystko w rękach internautów - w trwającym do 6 września drugim etapie każdy zarejestrowany na stronie www.oskarysportowe.com może raz na dobę oddać głos. Film z płockiego półmaratonu oznaczony jest numerem 34.

Jak czytamy na stronie organizatorów, .pierwsze edycje konkursu odbyły się pod nazwą Oskary Sportowe Gminess w 2008 i 2009 rok. Po kilkuletniej przerwie ogólnopolski konkurs wrócił jako Polskie Oskary Sportowe. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych projektów sportowych, a także osób, które promują sport, turystykę i rekreację.

Zobaczcie film:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JEP1ee5dEkc#!

Głosować można tutaj:
http://www.oskarysportowe.com/index.php/zaglosuj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE