Reklama

Płocczanka chciała odebrać sobie życie?

Opublikowano:
Autor:

Płocczanka chciała odebrać sobie życie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zaroślach na brzegu Wisły policjanci odnaleźli półprzytomną kobietę. Wiele wskazuje na to, że usiłowała ona popełnić samobójstwo.

W zaroślach na brzegu Wisły policjanci odnaleźli półprzytomną kobietę. Wiele wskazuje na to, że usiłowała ona popełnić samobójstwo.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, 38-latka, którą odnaleźli funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, trafiła do szpitala.

Informację na temat jej zaginięcia przekazała policjantom najbliższa rodzina. Płocczanka wyszła z domu około 17. Pozostawiła list, z którego wynikało, że zamierza odebrać sobie życie. Około 21 czyli natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia w tej sprawie, policjanci rozpoczęli poszukiwania.

Po upływie dwóch godzin kobieta została odnaleziona na brzegu Wisły, w zaroślach nieopodal jednego z płockich klubów żeglarskich. Miejsce było niemal niewidoczne. Nawiązanie kontaktu z kobietą okazało się bardzo trudne, ponieważ była ona półprzytomna.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która odwiozła kobietę do szpitala. Z towarzyszących całemu zajściu okoliczności można wyciągnąć wniosek, że mieszkająca w Płocku 38-latka prawdopodobnie zamierzała popełnić samobójstwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE