Reklama

Płocczanin w programie "Ameryka Express". Lada moment premiera sezonu w TVN

Opublikowano:
Autor:

Płocczanin w programie "Ameryka Express". Lada moment premiera sezonu w TVN - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze we wrześniu 2019 r. pojawiły się pierwsze przecieki o nowym uczestnikach programu "Ameryka Express" stacji TVN. Udział Marcina "Różala" Różalskiego z pewnością zainteresuje fanów sportów walki, chociaż nie tylko. Różalski znany jest także z działalności na rzecz zwierząt i sądząc po wisach na Facebooku, także z tego względu wiele osób będzie trzymało za niego kciuki.

Jeszcze we wrześniu 2019 r. pojawiły się pierwsze przecieki o nowym uczestnikach programu "Ameryka Express" stacji TVN. Udział Marcina "Różala" Różalskiego z pewnością zainteresuje fanów sportów walki, chociaż nie tylko. Różalski znany jest także z działalności na rzecz zwierząt i sądząc po wisach na Facebooku, także z tego względu wiele osób będzie trzymało za niego kciuki.

Stacja TVN idzie za ciosem i kontynuuje sprawdzony format. W najnowszym sezonie reality show "Ameryka Express" wezmą udział: Iwona Benjamin i jej mąż Reggie Benjamin, bracia Grzegorz Collins i Rafał Collins, Paweł Deląg i Dariusz Lipka, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora, Kickbokser i fighter MMA Marcin "Różal" Różalski i zawodnik mieszanych sztuk walki Bartosz Fabiński. Dla Różalskiego, oprócz sportów walki, liczy się dobro zwierząt, za co uhonorowano go w 2019 r. nagrodą "Serce dla zwierząt". Na swoich kontach w mediach społecznościowych zachęca do udziału w różnych akcjach pomocowych.

Premiera pierwszego odcinka drugiej edycji "Ameryka Express" odbędzie się w środę 4 marca o godz. 21.30.

Oficjalny opis nowej edycji:

– Ten sezon odkryje przed uczestnikami położoną w Ameryce Środkowej Gwatemalę i leżącą w Ameryce Południowej Kolumbię. Warunki będą ekstremalne. Pogoda będzie zmieniać się z dnia na dzień nawet o 30 stopni, a deszcz tropikalny zmoczy do suchej nitki. Wyścig będzie toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczą najśmielsze oczekiwania – uczestnicy będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka.

[ZT]23442[/ZT]

[ZT]22468[/ZT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=eG1CAK7JWRE&feature=emb_logo[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=qRrBYf0Fx8M[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=pXikAdHBNZI[/YT]

 

Screen z zapowiedzi programu, You Tube / TVN

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE