Reklama

Reklama

Płocczanie wybrali 296 radnych osiedlowych [LISTA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Anna Banasik/Karolina Burzyńska

Płocczanie wybrali 296 radnych osiedlowych [LISTA]  - Zdjęcie główne

foto Anna Banasik/Karolina Burzyńska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdzieniegdzie walka była zażarta, gdzie indziej do wyboru wystarczył 1 głos. W niedzielę płocczanie wybrali 296 radnych osiedlowych na 5-letnią kadencję.

Reklama

Nie wszędzie głosowanie się odbyło - swojej rady nie będą mieli mieszkańcy osiedla Dworcowa. Powód jest najprostszy z możliwych - nie było 15 osób, które chciały wystartować. Na pozostałych 20 osiedlach wybory się odbyły, choć nie wszędzie skład będzie pełny - na Tysiąclecia radnych będzie 12, a w Górach 14. Dlaczego rada będzie mniejsza? Tylko tylu radnych dostało przynajmniej 1 głos.

Frekwencja była dość duża - swój głos oddało 5888 uprawnionych do głosowania płocczan (frekwencja 14,85 proc.). 

Kto dostał się do rady na swoim osiedlu? Najlepszym wynikiem pochwalić może się Anna Derlukiewicz (radna PSL), która na Łukasiewicza otrzymała 654 głosy. To znacznie więcej niż połowa wszystkich głosów oddanych na tym osiedlu. 263 głosy na Skarpie otrzymała Małgorzata Ogrodnik (radna Koalicji Obywatelskiej). Podium zamyka Wojciech Paszkiewicz z Radziwia ze 187 głosami. 

Kto znalazł się w radach poszczególnych osiedli? 

Rada Mieszkańców Osiedla „BOROWICZKI” – OKRĘG WYBORCZY Nr 1 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 3100

Liczba ważnie oddanych głosów – 196

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Brzeszcz Emil – 23 
  2. Brzuzy Beata – 14 
  3. Ciećwierz Monika – 1 
  4. Dolecki Paweł – 3 
  5. Gradomski Ireneusz Stanisław – 1 
  6. Grzelak Mariola – 5 
  7. Grzelak Piotr – 0 
  8. Guzanek Konrad Stanisław – 9
  9. Iwanowski Marcel Tomasz– 0 
  10. Janiszkiewicz Dariusz– 0 
  11. Janiszkiewicz Izabela – 0 
  12. Leśkiewicz Barbara Katarzyna – 0 
  13. Maciejewska Bogumiła – 0 
  14. Marciniak Ewa Maria – 5 
  15. Michalska Małgorzata – 4 
  16. Michalski Przemysław – 14
  17. Olewniczak Maria Bożena – 6
  18. Pessel Sylwia Maria – 5
  19. Pessel Tomasz– 3
  20. Polewska Paulina Elżbieta – 17
  21. Próchyński Arkadiusz– 11
  22. Rokicka Olga – 2
  23. Rokicki Tomasz– 8
  24. Siwek Katarzyna – 0
  25. Siwek Marcin – 13
  26. Szmul Dominika – 0
  27. Szmul-Kraszewska Natalia – 0
  28. Szpalerska Paulina – 0
  29. Szpalerski Bogdan – 12
  30. Tomaszewska Renata Maria – 21
  31. Wasińska-Cicha Sylwia – 0
  32. Zawadzka Katarzyna Alicja – 19
Do Rady Mieszkańców Osiedla „BOROWICZKI” wybrano następujących członków:

  1. Brzeszcz Emil
  2. Brzuzy Beata
  3. Grzelak Mariola
  4. Guzanek Konrad Stanisław
  5. Marciniak Ewa Maria
  6. Michalski Przemysław
  7. Olewniczak Maria Bożena
  8. Pessel Sylwia Maria
  9. Polewska Paulina Elżbieta
  10. Próchyński Arkadiusz
  11. Rokicki Tomasz
  12. Siwek Marcin
  13. Szpalerski Bogdan
  14. Tomaszewska Renata Maria
  15. Zawadzka Katarzyna Alicja
Rada Mieszkańców Osiedla „CIECHOMICE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 2 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 1097

Liczba ważnie oddanych głosów – 258

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Ambroziak Ewelina – 41
  2. Barska Magdalena – 9
  3. Chliszcz Katarzyna – 12
  4. Gąbińska Marta Elżbieta – 4
  5. Jabłońska Karolina – 6
  6. Jabłońska Martyna – 4
  7. Jackowski Damian – 19
  8. Jażdżyk Arkadiusz Henryk – 22
  9. Kapturski Robert – 16
  10. Kordalewski Jacek Rafał – 10
  11. Matuszewski Kamil – 14
  12. Nastachowski Piotr Arkadiusz– 23
  13. Petrykowska Dorota – 16
  14. Seweryniak Aneta – 15
  15. Smok Arkadiusz– 21
  16. Wiankowski Damian – 13
  17. Wiśniewski Damian – 5
  18. Wiśniewski Kamil – 8
Do Rady Mieszkańców Osiedla „CIECHOMICE” wybrano następujących członków:

  1. Ambroziak Ewelina
  2. Barska Magdalena
  3. Chliszcz Katarzyna
  4. Jabłońska Karolina
  5. Jackowski Damian
  6. Jażdżyk Arkadiusz Henryk
  7. Kapturski Robert
  8. Kordalewski Jacek Rafał
  9. Matuszewski Kamil
  10. Nastachowski Piotr Arkadiusz
  11. Petrykowska Dorota
  12. Seweryniak Aneta
  13. Smok Arkadiusz
  14. Wiankowski Damian
  15. Wiśniewski Kamil
Rada Mieszkańców Osiedla „GÓRY” – OKRĘG WYBORCZY Nr 4 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 1401

Liczba ważnie oddanych głosów – 243

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Borowska Aneta – 5
  2. Ciosek Barbara – 0
  3. Dorobek Dariusz Piotr – 1
  4. Drzewiecka Bożena – 11
  5. Kowal Konrad Paweł – 6
  6. Kowalska Katarzyna – 0
  7. Krupa Rafał – 12
  8. Lisiecki Arkadiusz– 27
  9. Paliwoda Kazimierz– 4
  10. Pietrzak Krzysztof – 40
  11. Pietrzak-Dzik Sylwia – 25
  12. Politowicz Marek – 6
  13. Radaszkiewicz Mariusz– 1
  14. Smardzewska-Czmiel Barbara – 99
  15. Stryszowska Jadwiga – 0
  16. Tuszyńska Marianna – 5
  17. Wilgocki Józef Tadeusz– 1
Do Rady Mieszkańców Osiedla „GÓRY” wybrano następujących członków:

  1. Borowska Aneta
  2. Dorobek Dariusz Piotr
  3. Drzewiecka Bożena
  4. Kowal Konrad Paweł
  5. Krupa Rafał
  6. Lisiecki Arkadiusz
  7. Paliwoda Kazimierz
  8. Pietrzak Krzysztof
  9. Pietrzak-Dzik Sylwia
  10. Politowicz Marek
  11. Radaszkiewicz Mariusz
  12. Smardzewska-Czmiel Barbara
  13. Tuszyńska Marianna
  14. Wilgocki Józef Tadeusz
Rady Mieszkańców Osiedla „IMIELNICA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 5 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 2179

Liczba ważnie oddanych głosów – 345

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Barański Mieczysław Stanisław – 7
  2. Goćkowska Irena Bożena – 24
  3. Gonta Henryk – 61
  4. Kander Krystyna – 11
  5. Kaniewski Artur – 23
  6. Kolczyński Marek – 41
  7. Kołodziejski Robert Tomasz– 10
  8. Ławczyński Ziemowit – 26
  9. Machowski Paweł – 8
  10. Mazurska Wiesława – 12
  11. Niedzielak Aniela Honorata – 25
  12. Ogonowska Małgorzata – 26
  13. Petera Zenon – 10
  14. Wierzchowski Bogdan – 1
  15. Zawadzki Edward – 20
  16. Ziarko Krzysztof – 40
Do Rady Mieszkańców Osiedla „IMIELNICA” wybrano następujących członków:

  1. Barański Mieczysław Stanisław
  2. Goćkowska Irena Bożena
  3. Gonta Henryk
  4. Kander Krystyna
  5. Kaniewski Artur
  6. Kolczyński Marek
  7. Kołodziejski Robert Tomasz
  8. Ławczyński Ziemowit
  9. Machowski Paweł
  10. Mazurska Wiesława
  11. Niedzielak Aniela Honorata
  12. Ogonowska Małgorzata
  13. Petera Zenon
  14. Zawadzki Edward
  15. Ziarko Krzysztof
Rada Mieszkańców Osiedla „KOCHANOWSKIEGO” – OKRĘG WYBORCZY Nr 6 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7138

Liczba ważnie oddanych głosów – 253

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Danecki Tomasz– 35
  2. Gorzkowski Krzysztof – 38
  3. Kapuścińska Marzena – 9
  4. Kinalska Marzenna – 3
  5. Koper Beata Alicja – 15
  6. Kupczyk Anastazja – 6
  7. Markowska Jolanta Krystyna – 6
  8. Mierzejewska Agnieszka Maria – 11
  9. Olejniczak Beata – 13
  10. Pełka Grażyna – 5
  11. Petrykowski Janusz Zbigniew – 5
  12. Rygalski Wojciech Marek – 5
  13. Ryniak Małgorzata Teresa – 19
  14. Sebastianowicz Krzysztof – 9
  15. Seifert Marcin – 9
  16. Skierska Agnieszka – 14
  17. Skorus Anna – 13
  18. Szkopek Elżbieta – 7
  19. Szkopek Stanisław – 8
  20. Tarka Danuta Renata – 17
  21. Zalewski Michał – 6
Do Rady Mieszkańców Osiedla „KOCHANOWSKIEGO” wybrano następujących członków:

  1. Danecki Tomasz
  2. Gorzkowski Krzysztof
  3. Kapuścińska Marzena
  4. Koper Beata Alicja
  5. Mierzejewska Agnieszka Maria
  6. Olejniczak Beata
  7. Ryniak Małgorzata Teresa
  8. Sebastianowicz Krzysztof
  9. Seifert Marcin
  10. Skierska Agnieszka
  11. Skorus Anna
  12. Szkopek Elżbieta
  13. Szkopek Stanisław
  14. Tarka Danuta Renata
  15. Zalewski Michał
Rada Mieszkańców Osiedla „KOLEGIALNA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 7 w Płocku.

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 6947

Liczba ważnie oddanych głosów – 335

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Ablewski Adam – 24
  2. Ambroziak Beata – 29
  3. Bury Michał Marek – 11
  4. Cak Piotr Karol – 28
  5. Czowgan Ewa Maria – 15
  6. Dusio Cezary – 17
  7. Kęsicka Lucyna Danuta – 14
  8. Kęsicki Łukasz– 11
  9. Kłosińska Monika Beata – 24
  10. Koper Litosława – 26
  11. Koziński Rafał – 21
  12. Łabarzewski Radosław – 29
  13. Łukaszewski Jakub – 14
  14. Mikołajewski Adam – 7
  15. Szkop Michał – 1
  16. Szkop Renata – 5
  17. Tollik Aneta – 3
  18. Tollik Piotr Rafał – 13
  19. Wróblewska Teresa – 22
  20. Zieleniewski Jacek – 21
Do Rady Mieszkańców Osiedla „KOLEGIALNA” wybrano następujących członków:

  1. Ablewski Adam
  2. Ambroziak Beata
  3. Cak Piotr Karol
  4. Czowgan Ewa Maria
  5. Dusio Cezary
  6. Kęsicka Lucyna Danuta
  7. Kęsicki Łukasz
  8. Kłosińska Monika Beata
  9. Koper Litosława
  10. Koziński Rafał
  11. Łabarzewski Radosław
  12. Łukaszewski Jakub
  13. Tollik Piotr Rafał
  14. Wróblewska Teresa
  15. Zieleniewski Jacek
Rada Mieszkańców Osiedla „ŁUKASIEWICZA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 8 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 8479

Liczba ważnie oddanych głosów – 1027

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Akuş Anna Maria – 7
  2. Chrapkowska Beata – 13
  3. Ciszek Damian – 5
  4. Derlukiewicz Anna – 654
  5. Dzierżawski Michał Dawid – 2
  6. Gumowska Paulina Maja – 13
  7. Hiszpański Jarosław Maciej – 3
  8. Kijoch Monika – 1
  9. Kołodziejski Łukasz– 8
  10. Kowalska Magdalena – 43
  11. Kozanecka-Miernik Bożena – 15
  12. Lemanowicz Ewelina – 1
  13. Lewandowska Magdalena – 28
  14. Marciniak Dariusz– 6
  15. Markowska Aneta Wioletta – 17
  16. Markowski Andrzej – 6
  17. Molska-Gawinek Małgorzata – 32
  18. Murawski Andrzej – 4
  19. Olaszewski Łukasz– 45
  20. Radomski Marcin Krzysztof – 21
  21. Rosa Emilia – 17
  22. Schodowska Iza – 11
  23. Serek Maria Mirosława – 29
  24. Siuda Paweł Piotr – 15
  25. Urbański Daniel – 31
Do Rady Mieszkańców Osiedla „ŁUKASIEWICZA” wybrano następujących członków:

  1. Chrapkowska Beata
  2. Derlukiewicz Anna
  3. Gumowska Paulina Maja
  4. Kowalska Magdalena
  5. Kozanecka-Miernik Bożena
  6. Lewandowska Magdalena
  7. Markowska Aneta Wioletta
  8. Molska-Gawinek Małgorzata
  9. Olaszewski Łukasz
  10. Radomski Marcin Krzysztof
  11. Rosa Emilia
  12. Schodowska Iza
  13. Serek Maria Mirosława
  14. Siuda Paweł Piotr
  15. Urbański Daniel
Rada Mieszkańców Osiedla „MIĘDZYTORZE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 9 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 4035

Liczba ważnie oddanych głosów – 189

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Bielański Marcin – 15
  2. Chludzińska Aneta – 9
  3. Drążewska Anetta – 3
  4. Dziurlikowski Paweł – 10
  5. Górnicka Joanna – 6
  6. Kacprowicz Jarosław – 2
  7. Machała Roman – 11
  8. Maik Zygmunt Michał – 6
  9. Michalski Krzysztof – 14
  10. Mikołajewski Romuald Ludwik – 29
  11. Przybyłowski Jan – 6
  12. Sławiński Dariusz– 16
  13. Stocki Tadeusz– 10
  14. Studzińska Grażyna – 3
  15. Stunża Tadeusz– 32
  16. Subocz Robert – 7
  17. Wernikiewicz Zofia Marianna – 10
Do Rady Mieszkańców Osiedla „MIĘDZYTORZE” wybrano następujących członków:

  1. Bielański Marcin
  2. Chludzińska Aneta
  3. Dziurlikowski Paweł
  4. Górnicka Joanna
  5. Machała Roman
  6. Maik Zygmunt Michał
  7. Michalski Krzysztof
  8. Mikołajewski Romuald Ludwik
  9. Przybyłowski Jan
  10. Sławiński Dariusz
  11. Stocki Tadeusz
  12. Studzińska Grażyna
  13. Stunża Tadeusz
  14. Subocz Robert
  15. Wernikiewicz Zofia Marianna
Rada Mieszkańców Osiedla „MIODOWA” – OKRĘG WYBORCZY Nr 10 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7145

Liczba ważnie oddanych głosów – 132

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Borowska Marta – 1
  2. Borowska Monika – 1
  3. Ceglarska Paulina – 9
  4. Cichocka Katarzyna – 1
  5. Czerzniewska Ewa Bożena – 50
  6. Głowacka Daria – 8
  7. Grodecka Patrycja – 2
  8. Kinalski Mariusz– 17
  9. Krazińska Joanna – 6
  10. Krysztoforska Katarzyna – 1
  11. Mikołajczyk Urszula – 1
  12. Pesta Izabela – 8
  13. Słoma Eliza – 6
  14. Szmul Joanna Katarzyna – 17
  15. Więckowski Piotr – 4
Do Rady Mieszkańców Osiedla „MIODOWA” wybrano następujących członków:

  1. Borowska Marta
  2. Borowska Monika
  3. Ceglarska Paulina
  4. Cichocka Katarzyna
  5. Czerzniewska Ewa Bożena
  6. Głowacka Daria
  7. Grodecka Patrycja
  8. Kinalski Mariusz
  9. Krazińska Joanna
  10. Krysztoforska Katarzyna
  11. Mikołajczyk Urszula
  12. Pesta Izabela
  13. Słoma Eliza
  14. Szmul Joanna Katarzyna
  15. Więckowski Piotr
Rada Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE POŁUDNIE” – OKRĘG WYBORCZY Nr 11 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania – 7779

Liczba ważnie oddanych głosów – 389

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Bagińska Agnieszka – 20
  2. Bombalicka Małgorzata – 27
  3. Galus Maria – 2
  4. Girszewski Hubert – 4
  5. Górecka Jolanta Renata – 13
  6. Górski Kamil – 0
  7. Jankowski Bartłomiej – 14
  8. Karasiewicz Michał – 31
  9. Krajewski Karol Tomasz– 53
  10. Lewandowska Joanna – 10
  11. Łaskarzewski Mateusz– 7
  12. Matusiak Jacek – 5
  13. Obrębski Tomasz– 6
  14. Pesta Olga – 6
  15. Protas Mariusz Tomasz– 15
  16. Pydyniak Adam – 23
  17. Sęp Łukasz– 32
  18. Sławiński Paweł Kamil – 3
  19. Słowikowski Paweł – 7
  20. Stempnowska Marta – 19
  21. Stiens Wioletta – 4
  22. Turowska Karolina – 62
  23. Wochowska Kinga – 24
  24. Wojtera Konrad – 2
Do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE POŁUDNIE” wybrano następujących członków:

  1. Bagińska Agnieszka
  2. Bombalicka Małgorzata
  3. Górecka Jolanta Renata
  4. Jankowski Bartłomiej
  5. Karasiewicz Michał
  6. Krajewski Karol Tomasz
  7. Lewandowska Joanna
  8. Łaskarzewski Mateusz
  9. Protas Mariusz Tomasz
  10. Pydyniak Adam
  11. Sęp Łukasz
  12. Słowikowski Paweł
  13. Stempnowska Marta
  14. Turowska Karolina
  15. Wochowska Kinga
Rada Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE PÓŁNOC” - OKRĘG WYBORCZY Nr 12 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 9093

Liczba ważnie oddanych głosów - 258

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Bagiński Michał - 16
  2. Bogucka Barbara Weronika - 9
  3. Brzosko Ewa - 9
  4. Cieszkowska Magdalena - 11
  5. Czwartek Robert - 10
  6. Dobrzeniecka Ewa Katarzyna - 10
  7. Hejza Adam - 6
  8. Jarzyński Bartłomiej - 4
  9. Jarzyński Wiesław - 22
  10. Kupisiak Anna - 5
  11. Masłowska Aleksandra - 8
  12. Stempnowski Marek - 7
  13. Szadkowski Fabian - 22
  14. Tomaszewska Małgorzata - 62
  15. Torbicki Dariusz - 27
  16. Wąsowska Sandra - 22
  17. Żulewski Bogdan - 8
Do Rady Mieszkańców Osiedla „PODOLSZYCE PÓŁNOC” wybrano następujących członków:

  1. Bagiński Michał
  2. Bogucka Barbara Weronika
  3. Brzosko Ewa
  4. Cieszkowska Magdalena
  5. Czwartek Robert
  6. Dobrzeniecka Ewa Katarzyna
  7. Hejza Adam
  8. Jarzyński Wiesław
  9. Masłowska Aleksandra
  10. Stempnowski Marek
  11. Szadkowski Fabian
  12. Tomaszewska Małgorzata
  13. Torbicki Dariusz
  14. Wąsowska Sandra
  15. Żulewski Bogdan
Rada Mieszkańców Osiedla „PRADOLINA WISŁY” - OKRĘG WYBORCZY Nr 13 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 387

Liczba ważnie oddanych głosów - 136

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Bieniek Marek - 10
  2. Czerniak Bogusław - 16
  3. Fuz Michał Robert - 5
  4. Gębarowski Kamil - 25
  5. Głogulski Arkadiusz Grzegorz - 12
  6. Jasińska Aneta - 12
  7. Kalwasiński Adam - 0
  8. Kołodziejska Izabela Urszula - 4
  9. Kostun Andrzej - 2
  10. Kostun Halina - 0
  11. Obidowski Krystian - 4
  12. Orłowski Jacek - 4
  13. Ptaszyński Jacek - 11
  14. Seweryniak Hanna - 2
  15. Seweryniak Radosław - 0
  16. Snopek Roman - 1
  17. Snopek Wioleta - 4
  18. Sobczak Marlena - 5
  19. Tomczak Joanna - 10
  20. Waszkiewicz Marek - 5
  21. Zmysłowska Magdalena - 4
Do Rady Mieszkańców Osiedla „PRADOLINA WISŁY” wybrano następujących członków:

  1. Bieniek Marek
  2. Czerniak Bogusław
  3. Fuz Michał Robert
  4. Gębarowski Kamil
  5. Głogulski Arkadiusz Grzegorz
  6. Jasińska Aneta
  7. Kołodziejska Izabela Urszula
  8. Obidowski Krystian
  9. Orłowski Jacek
  10. Ptaszyński Jacek
  11. Snopek Wioleta
  12. Sobczak Marlena
  13. Tomczak Joanna
  14. Waszkiewicz Marek
  15. Zmysłowska Magdalena
Rada Mieszkańców Osiedla „RADZIWIE” - OKRĘG WYBORCZY Nr 14 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 2709

Liczba ważnie oddanych głosów - 608

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Banach Bogdan - 30
  2. Bitkowski Rafał - 3
  3. Dorobek Ewa - 35
  4. Flak Marcin - 16
  5. Karpiński Marek - 18
  6. Kępczyńska Grażyna Maria - 29
  7. Komuda Magdalena - 2
  8. Komuda Robert - 14
  9. Kopyciński Andrzej - 28
  10. Kulpińska Wanda - 12
  11. Kwiatkowska Paulina Barbara - 7
  12. Łakoma Małgorzata - 46
  13. Nagadowski Rafał - 30
  14. Nowak Piotr - 1
  15. Nowak Przemysław - 21
  16. Nowak Zbigniew Władysław - 25
  17. Paszkiewicz Wojciech - 187
  18. Prosiński Tomasz - 18
  19. Święcka Elżbieta - 6
  20. Wawrowska Justyna - 29
  21. Zalewski Radosław - 29
  22. Ziółkowska Wacława Iwona - 22
Do Rady Mieszkańców Osiedla „RADZIWIE” wybrano następujących członków:

  1. Banach Bogdan
  2. Dorobek Ewa
  3. Flak Marcin
  4. Karpiński Marek
  5. Kępczyńska Grażyna Maria
  6. Kopyciński Andrzej
  7. Łakoma Małgorzata
  8. Nagadowski Rafał
  9. Nowak Przemysław
  10. Nowak Zbigniew Władysław
  11. Paszkiewicz Wojciech
  12. Prosiński Tomasz
  13. Wawrowska Justyna
  14. Zalewski Radosław
  15. Ziółkowska Wacława Iwona
Rada Mieszkańców Osiedla „SKARPA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 15 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 6473

Liczba ważnie oddanych głosów - 383

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Chrzanowska Małgorzata - 2
  2. Czajkowski Ksawery Waldemar - 28
  3. Gołębiewski Grzegorz Zoran - 0
  4. Grażul Katarzyna Urszula - 8
  5. Jankowska Aleksandra - 0
  6. Jóźwiak Krzysztof - 0
  7. Karaśkiewicz Kinga - 4
  8. Kłys Aneta - 3
  9. Koralewska Małgorzata - 0
  10. Malinowski Radosław Marek - 9
  11. Mendak Joanna Marzena - 6
  12. Nowalińska Agnieszka - 6
  13. Ogrodnik Małgorzata Maria - 263
  14. Olecka Iwona Beata - 9
  15. Sadowska Joanna - 11
  16. Sadowska Marzenna - 8
  17. Sieradzka Magdalena - 1
  18. Stawicki Łukasz - 14
  19. Woźniak Magdalena - 0
  20. Zielińska Maria Aleksandra - 10
  21. Ziółkowska Karolina - 1
Do Rady Mieszkańców Osiedla „SKARPA” wybrano następujących członków:

  1. Chrzanowska Małgorzata
  2. Czajkowski Ksawery Waldemar
  3. Grażul Katarzyna Urszula
  4. Karaśkiewicz Kinga
  5. Kłys Aneta
  6. Malinowski Radosław Marek
  7. Mendak Joanna Marzena
  8. Nowalińska Agnieszka
  9. Ogrodnik Małgorzata Maria
  10. Olecka Iwona Beata
  11. Sadowska Joanna
  12. Sadowska Marzenna
  13. Stawicki Łukasz
  14. Zielińska Maria Aleksandra
  15. Ziółkowska Karolina
Rada Mieszkańców Osiedla „STARE MIASTO” - OKRĘG WYBORCZY Nr 16 w Płocku.

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 2538

Liczba ważnie oddanych głosów - 195

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Chęcińska Dominika - 1
  2. Ciesielski Sebastian - 1
  3. Groszewski Marcin - 17
  4. Jankowska Urszula - 3
  5. Kierzkowski Mateusz - 1
  6. Kołodziejska Aneta - 4
  7. Kucińska-Świgost Izabela - 15
  8. Malinowska Małgorzata - 16
  9. Maron Monika - 18
  10. Muczyński Marcin - 4
  11. Niedzielak Magdalena - 11
  12. Ostrowska-Olszewska Katarzyna - 5
  13. Sosnowski Michał - 21
  14. Śniegowska Iwona - 67
  15. Witkowski Adam - 2
  16. Zając Izabela - 6
  17. Zych Kamil Radosław - 3
Do Rady Mieszkańców Osiedla „STARE MIASTO” wybrano następujących członków:

  1. Chęcińska Dominika
  2. Groszewski Marcin
  3. Jankowska Urszula
  4. Kołodziejska Aneta
  5. Kucińska-Świgost Izabela
  6. Malinowska Małgorzata
  7. Maron Monika
  8. Muczyński Marcin
  9. Niedzielak Magdalena
  10. Ostrowska-Olszewska Katarzyna
  11. Sosnowski Michał
  12. Śniegowska Iwona
  13. Witkowski Adam
  14. Zając Izabela
  15. Zych Kamil Radosław
Rada Mieszkańców Osiedla „TRZEPOWO” - OKRĘG WYBORCZY Nr 17 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 491

Liczba ważnie oddanych głosów - 76

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Białoskórska Lucyna - 3
  2. Bratkowski Michał - 4
  3. Gładyszewska Stanisława - 6
  4. Kalinowski Leszek - 3
  5. Kijewska-Atiah Sylwia - 4
  6. Niedzielski Andrzej - 5
  7. Patora Bożena - 19
  8. Piekart Jacek - 4
  9. Piotrowska Ilona - 1
  10. Pstrągowski Mateusz - 6
  11. Sadowska Marzenna - 3
  12. Sałkowski Piotr - 2
  13. Stępień Elżbieta - 3
  14. Szajewski Krzysztof - 7
  15. Sztuczka Katarzyna - 6
Do Rady Mieszkańców Osiedla „TRZEPOWO” wybrano następujących członków:

  1. Białoskórska Lucyna
  2. Bratkowski Michał
  3. Gładyszewska Stanisława
  4. Kalinowski Leszek
  5. Kijewska-Atiah Sylwia
  6. Niedzielski Andrzej
  7. Patora Bożena
  8. Piekart Jacek
  9. Piotrowska Ilona
  10. Pstrągowski Mateusz
  11. Sadowska Marzenna
  12. Sałkowski Piotr
  13. Stępień Elżbieta
  14. Szajewski Krzysztof
  15. Sztuczka Katarzyna
Rada Mieszkańców Osiedla „TYSIĄCLECIA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 18 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 4229

Liczba ważnie oddanych głosów - 104

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Bauman Magdalena - 2
  2. Bauman Tadeusz - 0
  3. Dolny Władysław Ryszard - 0
  4. Dzięgielewski Józef Aleksander - 1
  5. Gill Robert - 7
  6. Gostyńska Anna - 35
  7. Kłosiński Piotr - 2
  8. Kowalczyk Adam - 13
  9. Oleksiak Marek - 16
  10. Orzoł Jerzy - 4
  11. Skulimowska Joanna Zofia - 2
  12. Szadkowska Barbara - 0
  13. Szczerbak Marianna - 0
  14. Szczerbak Zdzisław - 1
  15. Taube Katarzyna - 7
  16. Waśkowski Przemysław Hubert - 14
Do Rady Mieszkańców Osiedla „TYSIĄCLECIA” wybrano następujących członków:

  1. Bauman Magdalena
  2. Dzięgielewski Józef Aleksander
  3. Gill Robert
  4. Gostyńska Anna
  5. Kłosiński Piotr
  6. Kowalczyk Adam
  7. Oleksiak Marek
  8. Orzoł Jerzy
  9. Skulimowska Joanna Zofia
  10. Szczerbak Zdzisław
  11. Taube Katarzyna
  12. Waśkowski Przemysław Hubert
Rada Mieszkańców Osiedla „WINIARY” - OKRĘG WYBORCZY Nr 19 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 1398

Liczba ważnie oddanych głosów - 122

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Drozdowska Justyna Anna - 1
  2. Fyk Tomasz - 5
  3. Janecka-Dziedziela Katarzyna - 35
  4. Krysiak-Maik Ilona Gabriela - 3
  5. Krysiak Marcin - 2
  6. Leszczyńska Milena - 2
  7. Leszczyński Bartosz - 24
  8. Leszczyński Piotr - 2
  9. Ludwicka Edyta - 8
  10. Malinowski Tomasz - 4
  11. Pietrzak Magdalena - 17
  12. Pietrzak Paweł Franciszek - 1
  13. Pikulska Anita - 4
  14. Rakowski Rafał - 5
  15. Stellak Michał - 9
Do Rady Mieszkańców Osiedla „WINIARY” wybrano następujących członków:

  1. Drozdowska Justyna Anna
  2. Fyk Tomasz
  3. Janecka-Dziedziela Katarzyna
  4. Krysiak-Maik Ilona Gabriela
  5. Krysiak Marcin
  6. Leszczyńska Milena
  7. Leszczyński Bartosz
  8. Leszczyński Piotr
  9. Ludwicka Edyta
  10. Malinowski Tomasz
  11. Pietrzak Magdalena
  12. Pietrzak Paweł Franciszek
  13. Pikulska Anita
  14. Rakowski Rafał
  15. Stellak Michał
Rada Mieszkańców Osiedla „WYSZOGRODZKA” - OKRĘG WYBORCZY Nr 20 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 7696

Liczba ważnie oddanych głosów - 453

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Chrobot Łukasz Mariusz - 76
  2. Cytacki Dawid Mikołaj - 2
  3. Grabowska-Panek Małgorzata - 16
  4. Gumińska Izabela Małgorzata - 25
  5. Jankowski Mariusz - 11
  6. Klimowska Beata Elżbieta - 27
  7. Kołecki Paweł - 16
  8. Kostrzewa-Kujawa Agnieszka - 16
  9. Lewandowska Monika - 28
  10. Maciak Jolanta Monika - 39
  11. Miądlicka Agnieszka Nina - 0
  12. Paprocka-Pankowska Marzena - 34
  13. Ruszkowski Jan Michał - 4
  14. Skocińska Anna - 15
  15. Trzciński Piotr - 7
  16. Urbanek Andżelika - 10
  17. Urbanek Mariusz - 10
  18. Wiśniewska Katarzyna - 28
  19. Wyczałkowski Adrian - 89
Do Rady Mieszkańców Osiedla „WYSZOGRODZKA” wybrano następujących członków:

  1. Chrobot Łukasz Mariusz
  2. Grabowska-Panek Małgorzata
  3. Gumińska Izabela Małgorzata
  4. Jankowski Mariusz
  5. Klimowska Beata Elżbieta
  6. Kołecki Paweł
  7. Kostrzewa-Kujawa Agnieszka
  8. Lewandowska Monika
  9. Maciak Jolanta Monika
  10. Paprocka-Pankowska Marzena
  11. Skocińska Anna
  12. Urbanek Andżelika
  13. Urbanek Mariusz
  14. Wiśniewska Katarzyna
  15. Wyczałkowski Adrian
Rada Mieszkańców Osiedla „ZIELONY JAR” - OKRĘG WYBORCZY Nr 21 w Płocku

Liczba osób uprawnionych do głosowania - 3116

Liczba ważnie oddanych głosów - 186

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

  1. Adamski Rafał - 4
  2. Iwański Konrad - 15
  3. Jakubowska Beata Małgorzata - 2
  4. Jakubowski Dariusz - 16
  5. Jakubowski Tomasz Aleksander - 5
  6. Kapuśniak Marta Małgorzata - 3
  7. Kowalkowska-Fiłoniuk Danuta - 1
  8. Królikowska Katarzyna - 37
  9. Kukla vel Kuklewicz Zbigniew - 20
  10. Michalski Rafał - 6
  11. Pietrzak Ewa Maria - 3
  12. Pietrzak Łukasz Maria - 11
  13. Różańska-Pikała Aneta - 11
  14. Struzik Katarzyna Małgorzata - 7
  15. Struzik Małgorzata - 22
  16. Studziński Antoni Makary - 2
  17. Wiechecki Damian - 4
  18. Wronka Tomasz - 13
  19. Ziółkowska Karolina - 2
  20. Żórawski Tomasz - 2
Do Rady Mieszkańców Osiedla „ZIELONY JAR” wybrano następujących członków:

  1. Adamski Rafał
  2. Iwański Konrad
  3. Jakubowski Dariusz
  4. Jakubowski Tomasz Aleksander
  5. Kapuśniak Marta Małgorzata
  6. Królikowska Katarzyna
  7. Kukla vel Kuklewicz Zbigniew
  8. Michalski Rafał
  9. Pietrzak Ewa Maria
  10. Pietrzak Łukasz Maria
  11. Różańska-Pikała Aneta
  12. Struzik Katarzyna Małgorzata
  13. Struzik Małgorzata
  14. Wiechecki Damian
  15. Wronka Tomasz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy