Reklama

Płocczanie tworzą własną telewizję

Opublikowano:
Autor:

Płocczanie tworzą własną telewizję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czasy, gdy siadaliśmy przed telewizorem skazani na ciągłe skakanie po kanałach w poszukiwaniu interesującego programu, powoli odchodzą w zapomnienie. Dziś każdy sam chce decydować co, kiedy, gdzie i na czym ogląda. Sami chcemy wybierać interesujące nas treści spośród bogatej oferty filmów i seriali, cyfrowej telewizji, nieograniczonych zasobów Internetu lub własnych multimediów.

Czasy, gdy siadaliśmy przed telewizorem skazani na ciągłe skakanie po kanałach w poszukiwaniu interesującego programu, powoli odchodzą w zapomnienie. Dziś każdy sam chce decydować co, kiedy, gdzie i na czym ogląda. Sami chcemy wybierać interesujące nas treści spośród bogatej oferty filmów i seriali, cyfrowej telewizji, nieograniczonych zasobów Internetu lub własnych multimediów.

Taką możliwość daje już swoim Klientom lokalny operator telekomunikacyjny – firma Petrotel. W swojej ofercie płocka firma posiada usługę Grupy Netia - Telewizja OsobistaTM, która pozwala w dużym stopniu samodzielnie kształtować abonament i dopasować go do swoich potrzeb. Dodatkowo Klienci otrzymują możliwość oglądania filmów czy seriali HBO nie tylko na ekranie telewizora, ale również na ekranie komputera, telefonu czy tabletu w dowolnym miejscu - w domu, w parku, na przystanku.

W przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji, nowa oferta Telewizji OsobistejTM daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami, w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ramach tej przełomowej oferty, w pierwszym miesiącu korzystania z Telewizji OsobistejTM Petrotel zapewnia wszystkim użytkownikom dostęp do pełnej oferty ponad 170 kanałów w cyfrowej jakości, w tym aż 56 w HD (włącznie z kanałami premium tj.: HBO i Canal+), w cenie zaledwie 35 zł.

Wszystkie dostępne w ofercie kanały zostały pogrupowane w 19 pakietów tematycznych (np. Wiadomości, Muzyka, Sport i emocje, Styl Życia, Kino, Seriale, HBO HD, Canal+), zawierających od kilku do kilkunastu pozycji. Ceny poszczególnych pakietów wynoszą od 5 zł do 35 zł. Pakiety można dowolnie łączyć. Jedynym stałym elementem każdej oferty jest pakiet „Na start” w cenie 15 zł miesięcznie.

Najpóźniej na 3 dni przed końcem pierwszego okresu rozliczeniowego, Klient powinien (za pomocą aplikacji na Netia Playerze) dokonać wyboru pakietów, z których chce nadal korzystać. Można wybrać dowolną liczbą pakietów za minimum 35 zł miesięcznie. W drugim miesiącu korzystania z usługi każdy Klient może dokonać rekonfiguracji pakietów. W późniejszym okresie możliwe jest natomiast dokupienie kolejnych pakietów.

Telewizja OsobistaTM dostępna jest w pakiecie z Internetem, a jej odbiór umożliwia wyjątkowe urządzenie jakim jest Netia Player - multimedialne serce domu, które zapewnia dostęp nie tylko do sygnału telewizyjnego, ale również do wypożyczalni filmów na życzenie (VOD), serwisów internetowych (YouTube, Tuba.FM, Kinoplex, itp.), a także odtwarza pliki multimedialne (filmy wraz z napisami, pliki muzyczne MP3, pliki tekstowe, zdjęcia) oraz zawiera wiele innych praktycznych funkcji.

Dodatkowym atutem jest możliwość sprawdzenia funkcjonalności Telewizji OsobistejTM. Wystarczy wejść na stronę i uruchomić wirtualny symulator Netia Playera.

Więcej informacji na temat Telewizji OsobistejTM znajduje się na stronie oraz w Biurach Obsługi Klienta Petrotel Sp. z o.o.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE