Reklama

Płocczanie już płacą za postój za pomocą parkomatów

Opublikowano:
Autor:

Płocczanie już płacą za postój za pomocą parkomatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od środy rano na Starym Mieście i w centrum płocka działa strefa płatnego parkowania. Sprawdziliśmy, jak poszło kierowcom płacenie za postój.

Od środy rano na Starym Mieście i w centrum płocka działa strefa płatnego parkowania. Sprawdziliśmy, jak poszło kierowcom płacenie za postój. 

Pierwsze koty za płoty - płoccy kierowcy zaczęli już korzystać z parkomatów ustawionych na staromiejskich parkingach, by opłacić postój w strefie. Podglądaliśmy, jak im poszło.

[ZT]13661[/ZT]

To, co jako pierwsze rzuca się w oczy, to fakt, że wiele z płatnych parkingów trochę opustoszała, za to poza strefą nie można znaleźć wolnego miejsca! Sporo wolnych miejsc było w środowe przedpołudnie  m.in. na Kolegialnej. Większość z zaparkowanych na starówce i centrum aut ma wykupiony abonament.

Jak kierowcom obsługiwało się nowe urządzenia? W zasadzie bez problemu. 

- System sprawny, ale za wolny, porównując do innych miasto trzeba długo czekać - przekonywał jeden z płocczan, dokonując opłaty.

Kierowcy korzystali z parkomatów m.in. pod sądem.

- Pierwszy raz korzystam, wziąłem darmowe pół godziny - mówił nam mężczyzna, który zaparkował przed gmachem sądu. - Jak coś jest darmowe, to nie mam z tym żadnych problemów.

Niektórzy już teraz obawiali się jednak, czy zdążą w ciągu pół godziny załatwić swoje sprawy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE