Reklama

Płoccy policjanci mistrzami! Rozłożyli konkurencję na łopatki

Opublikowano:
Autor:

Płoccy policjanci mistrzami! Rozłożyli konkurencję na łopatki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drużyna policjantów z Płocka uczestniczyła w Mistrzostwach Polski służb mundurowych w wieloboju siłowym, które odbyły się w Toruniu. Nasi policjanci drużynowo obronili tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. Dodatkowo sierż. Robert Kajtkowski uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji indywidualnej.

Drużyna policjantów z Płocka uczestniczyła w Mistrzostwach Polski służb mundurowych w wieloboju siłowym, które odbyły się w Toruniu. Nasi policjanci drużynowo obronili tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. Dodatkowo sierż. Robert Kajtkowski uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji indywidualnej.

Tegoroczne Mistrzostwa zostały zorganizowane już po raz trzeci. Trzydziestu dwóch zawodników – przedstawicieli służb mundurowych, w tym również kobiety – rywalizowało w pięciu konkurencjach. Były to: ergometr wioślarski, ciągnięcie opony, wyciskanie hantla jedną ręką, naskok na skrzynię oraz martwy ciąg.

Drużyna płockich policjantów w składzie: kom. Piotr Jeleniewicz, asp. szt. Jacek Dębski, st. asp. Damian Mączkowski i sierż Robert Kajtkowski rywalizowała z zespołami z całego kraju. Policjanci z Płocka mieli trudne zadanie, gdyż startowali jako obrońcy tytułu drużynowego mistrza Polski, który zdobyli w zeszłym roku.

Puchary dla najlepszych zawodników oraz najlepszych zespołów wręczył prezydent Torunia Michał Zaleski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE