Reklama

Płoccy kibice mają nowego szefa

Opublikowano:
Autor:

Płoccy kibice mają nowego szefa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Kołodziejski został nowym prezesem Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock. Zastąpił na tym stanowisku Michała Sosnowskiego, który zrezygnował ze swojej funkcji.

Piotr Kołodziejski został nowym prezesem Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock. Zastąpił na tym stanowisku Michała Sosnowskiego, który zrezygnował ze swojej funkcji.

Nowy prezes, znany w środowisku fanów piłki nożnej jako Peter, ma 37 lat. Od 20 lat należy do osób najbardziej zaangażowanych w życie kibicowskie Płocka. Zamierza scementować środowisko miłośników futbolu, usprawnić działanie organizacji, kontynuować akcje prospołeczne i patriotyczne.

Wybory nowego zarządu odbyły się podczas walnego zebrania SSKWP. W skład nowego zarządu stowarzyszenia weszli również Łukasz Chrobot, Konrad Kaniewski, Marek Kasprzycki i Jacek Żabka.

Założone w 2004 roku Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock dość szybko stała się jedną z czołowych organizacji tego typu w kraju i jednym z członków-założycieli Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców.

SSKWP zajmuje się organizowaniem wyjazdów na mecze rozgrywane poza Płockiem (autokarami lub pociągami specjalnymi) Wisły i reprezentacji Polski. Przygotowało już kilkanaście turniejów piłkarskich. Bardzo angażuje się w działalność patriotyczną i prospołeczną.

Fot. Archiwum klubu

O okolicznościach odejścia Michała Sosnowskiego czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE