Reklama

Płatne strefy parkowania. Wypowiedzcie się

Opublikowano:
Autor:

Płatne strefy parkowania. Wypowiedzcie się - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadszedł czas na głos mieszkańców w sprawie polityki parkingowej w mieście. Dokument jest niebywale istotny, bo to od niego zależy, w jaki sposób rozwiążemy bolączki trawiące centrum miasta, w którym nieraz nie ma gdzie szpilki wcisnąć. Za jedno z proponowanych rozwiązań mieszkańcy zapłacą bezpośrednio z własnych kieszeni.

Nadszedł czas na głos mieszkańców w sprawie polityki parkingowej w mieście. Dokument jest niebywale istotny, bo to od niego zależy, w jaki sposób rozwiążemy bolączki trawiące centrum miasta, w którym nieraz nie ma gdzie szpilki wcisnąć. Za jedno z proponowanych rozwiązań mieszkańcy zapłacą bezpośrednio z własnych kieszeni.

Tuż przed wakacjami odbyło się pierwsze spotkanie w sprawie polityki parkingowej. Teraz czas na kolejny etap konsultacji społecznych pod hasłem „Porozmawiajmy o płatnych strefach parkowania w mieście”.

Podczas planowanego spotkania z płocczanami już w najbliższy poniedziałek, 7 września w sali kolumnowej w siedzibie Książnicy Płockiej przy ul. Kościuszki (godzina 16.30) zostaną przedstawione założenia transportowe dla poszczególnych części miasta. Nie zabraknie również chyba najbardziej kontrowersyjnego punktu, jakim są płatne strefy parkowania, które wstępnie miałyby dotyczyć głównie okolic starówki i obszarów bezpośrednio do niego przyległych. Pisaliśmy już o tym jakiś czas temu.

Tydzień później, 14 września zaplanowano podobne spotkanie, ale tym razem w Domu Darmstadt na Starym Rynku (godzina 16.30) z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Całość konsultacji doczeka się podsumowana w trakcie debaty miejskiej 1 października w auli Małachowianki (godzina 16.30).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE