Reklama

Płatna strefa parkowania zawieszona do odwołania. Zoo nieczynne

Opublikowano:
Autor:

Płatna strefa parkowania zawieszona do odwołania. Zoo nieczynne  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto może, powinien przerzucić się na pracę zdalną. Kto nie może, powinien maksymalnie ograniczyć kontakty międzyludzkie i jeśli jest taka możliwość, przesiąść się z Komunikacji Miejskiej do własnego auta. Sprzyjają temu pikujące w dół ceny paliwa, ale też podpisane przez prezydenta zawieszenie Strefy Płatnego Parkowania. 

Kto może, powinien przerzucić się na pracę zdalną. Kto nie może, powinien maksymalnie ograniczyć kontakty międzyludzkie i jeśli jest taka możliwość, przesiąść się z Komunikacji Miejskiej do własnego auta. Sprzyjają temu pikujące w dół ceny paliwa, ale też podpisane przez prezydenta zawieszenie Strefy Płatnego Parkowania. 

Kierowcy na chwilę odetchną. Prezydent Andrzej Nowakowski podpisał zarządzenie, które zawiesza działalność Strefy Płatnego Parkowania. 

- By uniknąć nieporozumień parkomaty zostaną zafoliowane. Znajdzie się na nich również informacja o czasowym zawieszeniu SPP.Pracownicy Strefy zostaną w swoich domach, gotowi w każdej chwili do podjęcia pracy - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego ratusza. 

Póki co otwarte pozostanie biuro SPP przy ul. Kolegialnej. Klienci będą wpuszczani pojedynczo, a swoją sprawę można załatwić od 8:00 do 17:00. Urząd miasta prosi jednak o maksymalne ograniczenie wizyt. 

W sobotę prezydent zdecydował też o zamknięciu zoo 

- W trosce o zwierzęta praca opiekunów zwierząt będzie przebiegała jak dotychczas - informuje Ratusz. 

Aktualizacja: 

Biuro obsługi SPP zostaje jednak zamknięte do odwołania. Kontakt telefoniczny w godz. 10:00-12:00 jest możliwy pod nr telefonu 24-367-45-45.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE