Reklama

Plac gotowy. Przybyło miejsc parkingowych

Opublikowano:
Autor:

Plac gotowy. Przybyło miejsc parkingowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek ponownie udostępniono plac przed Teatrem Dramatycznym. Można już parkować na wymalowanych miejscach parkingowych. Ratusz uprzedza, że poza zwiększeniem miejsc postojowych, wprowadzono także inne zmiany.

W czwartek ponownie udostępniono plac przed Teatrem Dramatycznym. Można już parkować na wymalowanych miejscach parkingowych. Ratusz uprzedza, że poza zwiększeniem miejsc postojowych, wprowadzono także inne zmiany.

Przypominamy, że strefa płatnego parkowania zacznie obowiązywać z początkiem sierpnia. Plac przed Teatrem Dramatycznym posłuży jako tzw. parking buforowy, na którym postawienie samochodu nie będzie wiązało się z poniesieniem żadnych, w przeciwieństwie do obszaru objętego strefą, opłat. Prace na placu drogowcy zakończyli w czwartek kilka minut po godzinie 13.00.

- Plac został wymalowany, dziś może na nim zaparkować aż 310 pojazdów – informuje zespół medialny Ratusza. - Przy chaotycznym parkowaniu, jakie dotychczas tu się odbywało, przed Teatrem mieściło się w najbardziej optymistycznym wariancie ok. 240 aut.

Wprowadzono dwie zmiany. Postój taxi przeniesiono pod budynek dawnego dworca autobusowego przy al. Jachowicza. - Drugą zmianą jest zakaz wjazdu na plac przed Teatrem autobusów – uprzedzają urzędnicy. - Wycieczki szkolne, wyjazdy na kolonie będą musiały zaczynać się już w innym miejscu, obok Dworca Płock np. lub na parkingu przy ul. Norbertańskiej, pod Orlen Areną albo też, to za kilka tygodni, przy ul. Kościuszki, na wyznaczonych dla autobusów na nowo miejscach do parkowania na czas do 15 minut.

Czytaj też:

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE