Reklama

PKN Orlen pozostaje strategicznym sponsorem Wisły Płock

Opublikowano:
Autor:

PKN Orlen pozostaje strategicznym sponsorem Wisły Płock  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koncern kontynuuje wsparcie klubu, którego do 2007 roku był właścicielem. Podpisano kolejną umowę sponsorską, a logo Orlenu nadal będzie gościło na koszulkach piłkarzy i stadionie im. Kazimierza Górskiego.

Koncern kontynuuje wsparcie klubu, którego do 2007 roku był właścicielem. Podpisano kolejną umowę sponsorską, a logo Orlenu nadal będzie gościło na koszulkach piłkarzy i stadionie im. Kazimierza Górskiego. 

PKN Orlen wrócił do sponsorowania Wisły Płock tuż po awansie do Ekstraklasy. Nie są to już te same pieniądze, jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale niemniej Koncern pozostanie sponsorem strategicznym Nafciarzy. Jak zapowiada Orlen, w tym roku chce poświęcić więcej uwagi szkoleniu młodzieży, a także premiować wygrane Wiślaków.

- Współpraca z Wisłą Płock doskonale wpisuje się w strategię Koncernu „Orlen dla Płocka”. Tym razem PKN Orlen odpowiada na potrzeby Klubu, kibiców i wszystkich fanów piłki nożnej jeszcze większym zaangażowaniem finansowym. Liczymy, że ten sezon będzie wyjątkowo udany - przyniesie klubowi bardzo dobre wyniki sportowe, a kibicom niezapomniane emocje i wiele radosnych chwil podczas sportowej rywalizacji, która będzie kończyła się zwycięstwami Wisły Płock -powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Rozwoju. 

Przypomnijmy, że Zbigniew Leszczyński od czerwca jest członkiem rady nadzorczej Wisły Płock. 

[ZT]22550[/ZT]

Prezes Jacek Kruszewski podkreśla, że nowa umowa jest korzystniejsza niż zeszłoroczna. 

- To ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. W najbliższym sezonie chcemy osiągnąć lepsze wyniki sportowe niż w poprzednich rozgrywkach, aby dać dużo więcej radości naszym fanom oraz sponsorom z Orlenem na czele - powiedział Kruszewski. 

Ile pieniędzy klub dostanie od Orlenu? Tego oficjalnie nikt nie ujawnia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE