Reklama

Pirotechnicy szukali bomby przez ponad 2 godziny

Opublikowano:
Autor:

Pirotechnicy szukali bomby przez ponad 2 godziny  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ewakuacja klientów i pracowników sklepu, przyjazd kilkunastu wozów strażackich i radiowozów policji. Po dwóch godzinach okazało się, że i tym razem skończyło się na strachu.

Ewakuacja klientów i pracowników sklepu, przyjazd kilkunastu wozów strażackich i radiowozów policji. Po dwóch godzinach okazało się, że i tym razem skończyło się na strachu. 

Przypomnijmy, że informacja o ładunku podłożonym w jednym ze sklepów sieci Kaufland wpłynęła do poznańskich strażników miejskich w środę 30 stycznia ok. 18:00. Dyrekcja płockiej placówki zdecydowała się o ewakuacja. W sklepie było ok. 170 klientów i pracowników. Na miejsce przyjechali policyjni pirotechnicy i strażacy.

[ZT]21456[/ZT]

- Czynności zakończono ok godz. 20:20. Nie znaleziono żadnego materiału wybuchowego - informuje Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

W środę policjanci odnotowali jeden wypadek. W Sikorzu auto wypadło z drogi, a 46-latka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj.

[ZT]21455[/ZT]

Ponadto policjanci odnotowali pięć kolizji na terenie Płocka.

Z innych zdarzeń o charakterze kryminalnym rzeczniczka w swoim raporcie wymieniła kradzież telefonu komórkowego na ul. Królewieckiej (2 tys. złotych) oraz uszkodzenie auta w Brudzeniu Dużym (15 tys. złotych). 

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem :

  • w godz. 6:00-14:00 na trasie Płock – Dobrzyków – Słubice - Płock
  • w godz. 16:00-24:00 na trasie Płock – Gąbin – Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE