Reklama

Pikuś do wzięcia. Miał pieskie życie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pikuś do wzięcia. Miał pieskie życie [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pikuś wygląda jak mały pudelek, ma śliczną kręconą sierść. Patrzy trochę z lękiem, a trochę z tęsknotą. Do tej pory wiódł pieskie żywot u pana, który nadużywał alkoholu. Kto go przygarnie?

Pikuś wygląda jak mały pudelek, ma śliczną kręconą sierść. Patrzy trochę z lękiem, a trochę z tęsknotą. Do tej pory wiódł pieskie żywot u pana, który nadużywał alkoholu. Kto go przygarnie?

Pikuś ma cztery lata, ale jest drobny - nie sięga nawet do kolana. Jak informuje Mariola Wieteska z płockiego OTOZ Animals, urocza psina nie miała łatwego życia - jego dotychczasowy pan nadużywał alkoholu, zaniedbywał psiaka, stale na niego krzyczał, najprawdopodobniej w amoku również go bił. - Biedny Pikuś całe swoje psie życie spędził w strachu i stresie - opowiada Mariola Wieteska. - Teraz, kiedy ma to już za sobą, szukamy dla niego spokojnego domu, cierpliwego nowego właściciela, który otoczy go dobrocią i miłością. Szukamy osoby, dzięki której Pikuś odzyska spokój i radość życia.

Piesek jest łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Przed oddaniem do nowego domu zostanie odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. - Prosimy o pomoc w znalezieniu domu Pikusiowi - apelują inspektorzy OTOZ Animals.

Wszelkie informacji na temat Pikusia można uzyskać pod numerami telefonów:

tel. kom. 512-61-46-13
oraz kom. 533-427-046

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE