Reklama

Pijany kierowca wjechał na cudzą posesję

Opublikowano:
Autor:

Pijany kierowca wjechał na cudzą posesję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pijany kierowca wypadł z drogi i wjechał na cudzą posesję. To jedna z 20 kolizji, do których doszło w weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego.

Pijany kierowca wypadł z drogi i wjechał na cudzą posesję. To jedna z 20 kolizji, do których doszło w weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego.

O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka. Jak relacjonowała, samochód osobowy wypadł z drogi na zakręcie w Popłacinie na trasie Płock-Duninów i wjechał na prywatną posesję. Jak się okazało, kierowca był pijany. Choć wszystko wyglądało dość groźnie, to - jak wynika z informacji przekazanych przez rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska - na szczęście nikomu nic się nie stało i piątkowe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. 

Takich przypadków było więcej. Rzecznik informuje, że przez cały weekend nie doszło wprawdzie do żadnego wypadku, ale policjanci odnotowali aż 20 kolizji - 14 w Płocku i sześć w powiecie. Zatrzymano również czterech pijanych kierowców, wśród nich odpowiedzialnego za kolizję w Popłacinie mężczyznę.

Z pozostałych zdarzeń minionego weekendu rzecznik wymienia jeszcze włamanie do przepompowni i kradzież pompy z silnikiem w Karwosiekach Cholewicach (wartość strat wyniosła 8 tys. zł), a także kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami w autobusie Komunikacji Miejskiej (przy Kolegialnej), a  także włamanie do sklepu w Płocku przy ulicy Padlewskiego, z którego złodzieje ukradli alkohol i artykuły spożywcze (starty oszacowano na ok. tysiąc zł) i włamanie do piwnicy przy Kazimierza Wielkiego - zginęły elektronarzędzia warte ok. tysiąca złotych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE