Reklama

Pijani kierowcy jeżdżą po Płocku

Opublikowano:
Autor:

Pijani kierowcy jeżdżą po Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sześciu pijanych kierowców zatrzymali minionej doby płoccy policjanci w wyniku prowadzonych kontroli drogowych. Sprawdziliśmy też, jakimi sprawami zajmowali się funkcjonariusze pionu kryminalnego.

Sześciu pijanych kierowców zatrzymali minionej doby płoccy policjanci w wyniku prowadzonych kontroli drogowych. Sprawdziliśmy też, jakimi sprawami zajmowali się funkcjonariusze pionu kryminalnego.

Jak podaje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, miniona doba minęła bez wypadków, policjanci odnotowali sześć kolizji drogowych (pięć w mieście, jedną w powiecie). - W wyniku prowadzonych kontroli policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierowców - podaje rzecznik. Wprawdzie niemal każdej doby w ręce policjantów wpadają kierowcy prowadzący na podwójnym gazie, ale z reguły są to sporadyczne przypadki. Tym razem promile krążyły we krwi czterech kierowców zatrzymanych w czwartek 12 marca (w Płocku na ulicy Małej, Kalinowej, a także w Drobinie przy Sierpeckiej i w Ciachcinie) i dwóch, których zatrzymano już po północy (w Płocku na Kobylińskiego i na pl. Narutowicza).

Pamiętajcie - jeśli widzicie, że ktoś, kogo trzeźwość pozostawia wiele do życzenia, wsiada za kółko, zawiadomcie policję.

Sporo pracy mieli też policjanci z innych wydziałów. Oto niektóre zdarzenia zgłoszone policji w ciągu ostatnich dwóch dni:

- 11 marca przy Jachowicza doszło do kradzieży laptopa i pieniędzy z niezamkniętego pomieszczenia, wartość strat to ok. 1,8 tys. zł,

- między 3 stycznia a 11 marca w miejscowości Arciszewo Stare w gminie Mała Wieś doszło do włamania do pomieszczeń gospodarczych i kradzieży elektronarzędzi za ok. 1,2 tys. zł,

- między 11 a 12 marca przy Granicznej ktoś włamał się do altanki ogrodowej i ukradł z jej narzędzia za ok. 150 zł,

- 12 marca przy Miodowej - złodzieje włamali się do piwnicy bloku i ukradli różne przedmioty o łącznej wartości ok. 1,1 tys. zł,

- 12 marca w Brudzeniu - ktoś uszkodził bramę wjazdową, malując ją farmą, właściciel posesji ocenił straty na ok. 800 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE