Reklama

Pierwszy taki bieg w Płocku. Po schodach

Opublikowano:
Autor:

Pierwszy taki bieg w Płocku. Po schodach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy bieg po schodach znad Wisły do katedry odbędzie się podczas przeniesionego na 21 czerwca "Dnia Wisły".

Pierwszy bieg po schodach znad Wisły do katedry odbędzie się podczas przeniesionego na 21 czerwca "Dnia Wisły".

Schody prowadzące znad Wisły na górę, na Tumy, to często główna przeszkoda w spacerach po nabrzeżu - czasem męczy nas sama myśl o ich pokonywaniu! Ale można do schodów podejść inaczej - potraktować je jako wyzwanie i wziąć udział w pierwszym płockim biegu po schodach! Plusów jest mnóstwo - raz, że może nie wszyscy wiedzą, ale bieganie po schodach to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się niechcianych kilogramów, dwa - to fajny pomysł na aktywne spędzanie czasu, trzy - można wygrać nagrody i puchary.

Bieg odbędzie się 21 czerwca podczas "Dnia Wisły" - pierwszej takiej imprezy w Płocku, która nie mogła odbyć się podczas Jarmarku Tumskiego z powodu nadciągającej wówczas do Płocka wysokiej fali i związanego z tym zagrożenia powodziowego. Organizują go wspólnie Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Victoria” Płock, płocki Ratusz, POKiS i MZOS.

Start zaplanowano o  10.45 na wysokości wejścia na molo, a meta zlokalizowano  przy Katedrze (za Basztą Szlachecką). Pierwszy zawodnik wystartuje punkt 10:45, kolejni co 20 sekund.

Zakończenie biegu zaplanowano na 13.00 na scenie na wysokości molo. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach - nagrody rzeczowe i puchary.

Chętni do udziału mogą się zgłaszać w dniu zawodów w Biurze Zawodów, w godz. 09:00-10.15 w miejscu startu na wysokości molo albo wcześniej za pomocą formularza dostępnego na stronie
http://elektronicznezapisy.pl/events/1380/starts/new

Organizatorzy wyznaczyli limit uczestników na 300 osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE