Reklama

Pierwsze połączenie z Płocka do Zakopanego!

Opublikowano:
Autor:

Pierwsze połączenie z Płocka do Zakopanego! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Weekendowy wypad w góry, czy też romantyczna kolacja w stolicy Tatr? Teraz to jeszcze prostsze, ponieważ do Zakopanego dojedziesz bezpośrednio komfortowym autokarem z klimatyzacją!

Weekendowy wypad w góry, czy też romantyczna kolacja w stolicy Tatr? Teraz to jeszcze prostsze, ponieważ do Zakopanego dojedziesz bezpośrednio komfortowym autokarem z klimatyzacją! 

Już od 8 sierpnia 2018 roku, Sandbus - przewoźnik z 9-letnim doświadczeniem otwiera nowe połączenie z Płocka do Zakopanego, przez Płock, Gostynin, Kutno, Piątek, Zgierz, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowę oraz Nowy Targ.

Do dyspozycji płocczan zostanie otwarta jedna linia autobusów o bardzo konkurencyjnej cenie. Do tej pory jedyny kurs w tej linii oferowany przez innych przewoźników z przesiadką kosztował ponad 100 zł. W Sandbusie zapłacisz mniej, ponadto pojedziesz prosto do miejsca docelowego, bez męczącej przesiadki w Warszawie. 

Firma oferuje także kursy Kutno-Łódź, Kutno-Żychlin, Gostynin-Warszawa. Dysponuje taborem ponad 30 autokarów marki Mercedes i SETRA.

50-osobowe autobusy zapewniają komfortową jazdę, są wyposażone w klimatyzację, wi-fi, wygodne fotele. Co więcej, przewoźnik respektuje wszelkie ulgi dedykowane dla autobusów pośpiesznych.

Bilety można zakupić online, dokonać rezerwacji pod nr tel infolinii 508507500, [email protected] Kurs będzie odbywał się raz dziennie. Wyjazd o godz. 3.20 rano z Płocka i o godz. 13.40 z Zakopanego. Cena biletu normalnego 85 zł; Cena biletu ulgowego 65 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE