Reklama

Pierwsza taka akcja w Płocku. Mają już ponad 80 zgłoszeń

Opublikowano:
Autor:

Pierwsza taka akcja w Płocku. Mają już ponad 80 zgłoszeń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko w jednym tygodniu liczba zgłoszeń do akcji "Płock za pół ceny" zwiększyła się dwukrotnie. Z tego powodu zmieniono decyzję i jeszcze wciąż można się przyłączyć. Najciekawsze oferty poznamy dopiero we wrześniu.

Tylko w jednym tygodniu liczba zgłoszeń do akcji "Płock za pół ceny" zwiększyła się dwukrotnie. Z tego powodu zmieniono decyzję i jeszcze wciąż można się przyłączyć. Najciekawsze oferty poznamy dopiero we wrześniu. 

Spóźnialscy mają jeszcze szansę zgłosić swoją ofertę do akcji „Płock za pół ceny”, która odbędzie się w dniach od 9 do 11 września. W drugi wrześniowy weekend w witrynach sklepów, muzeów, basenów, kawiarni, restauracji, galerii handlowych czy ogrodu zoologicznego zobaczymy specjalne plakaty informujące, że w tym miejscu przygotowano specjalną ofertę dla klientów. Wybrany asortyment lub bilety wstępu będą tańsze o 50 proc.

Do Ratusza wpłynęło jak dotąd ponad 80 zgłoszeń. Urząd liczy, że pojawi się jeszcze więcej, dlatego wydłużył termin przyjmowania zgłoszeń do 16 sierpnia. Uwaga! Po tym czasie zostaną wydrukowane plakaty i ulotki z logotypami wszystkich uczestników akcji. Jednocześnie nabór nie zostanie zamknięty. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nowe oferty, które wpłyną już po 16 sierpnia, nie znajdą się na materiałach promocyjnych. Mają być dostępne wyłącznie na stronie internetowej akcji www.plockzapolceny.pl.

- Niektóre oferty zostaną opublikowane bezpośrednio przed akcją, bo mają stanowić niespodzianki ujawnione dopiero przed startem akcji „Płock za pół ceny” - piszą inicjatorzy. Jednocześnie proszą, aby nie porównywać ilości zgłoszonych punktów w pierwszej akcji w Płocku z tymi, które odbywają się po raz kolejny w innych polskich miastach.  

[ZT]13098[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE