Reklama

Pieniądze czekają, to ostatni dzwonek na złożenie wniosku!

Opublikowano:
Autor:

Pieniądze czekają, to ostatni dzwonek na złożenie wniosku!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko do 20 maja można składać wnioski o dofinansowanie z fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka.

Tylko do 20 maja można składać wnioski o dofinansowanie z fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. 

Organizacje pozarządowe i stowarzyszenia, które planują zorganizowanie najmłodszym wakacyjnego czasu, mają niewiele czasu na złożenie wniosku do fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. Termin mija 20 maja. W ramach projektu "Wakacje 2019 w Płocku na wesoło” do rozdysponowania jest 100 tys. złotych. Projekty mogą dotyczyć mieszkańców Płocka, ale też powiatu gostynińskiego i sierpeckiego. 

„Wakacje w Płocku na wesoło” to konkurs, który  Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” ogłasza od kilku lat co roku na wiosnę. To tradycyjna w naszym mieście szansa dla organizacji pozarządowych planujących zorganizowanie dla najmłodszych płocczan różnorodnych form aktywnego, atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wakacji. Projekty powinny być skierowane do jak najszerszej grupy beneficjentów. Preferowane będą te projekty, które zapewnią rekrutację powszechną i otwartą, a ich program będzie dotyczył 8-godzinnej opieki nad małoletnimi w wieku 5-16 lat.

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka" jest unikatowym przykładem partnerstwa publiczno - prywatnego w skali Europy środkowo-wschodniej. Założycielami Fundacji są PKN ORLEN, Basell Orlen Polyolefins oraz Gmina Miasto Płock. Fundusz jest także cykliczne wspierany przez Fundację Levis Strauss.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie Fundacji

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE