Reklama

Perfidna kradzież w jednym z mieszkań. Policja ostrzega przed oszustami

Opublikowano:
Autor:

Perfidna kradzież w jednym z mieszkań. Policja ostrzega przed oszustami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kradzież pieniędzy z bankomatu, kaset z pieniędzmi ze sklepu, a także kradzież koperty z mieszkania, w której znajdowało się kilkaset złotych - o tych zdarzeniach poinformowała sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w raporcie z minionej doby.

Kradzież pieniędzy z bankomatu, kaset z pieniędzmi ze sklepu, a także kradzież koperty z mieszkania, w której znajdowało się kilkaset złotych - o tych zdarzeniach poinformowała sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w raporcie z minionej doby.

Ze sklepu przy ul. Tysiąclecia skradziono trzy kasety z pieniędzmi. W środku złodziej mógł znaleźć 900 zł. Z kolei z szuflady bankomatu przy ul. Wyszogrodzkiej ukradziono 600 zł.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności w relacjach z obcymi osobami, ponieważ złodzieje wykorzystują naszą ufność, a szczególnie seniorów. W środę przed południem okradziono 68-letnią płocczankę. Sądziła, że wpuszcza do mieszkania pracowników spółdzielni mieszkaniowej: kobietę w wieku ok. 20-25 lat i mężczyznę w wieku ok. 50-55 lat.

- W czasie, kiedy seniorka wraz z podszywającą się za pracownicę spółdzielni kobietą sprawdzały stan kanalizacji w łazience, mężczyzna przeszukał mieszkanie płocczanki. Po ich wyjściu seniorka zorientowała się, że z jej mieszkania skradziono kopertę z pieniędzmi - opisuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Policjantka prosi, aby uczulać osoby z rodziny i znajomych o takim sposobie działania przestępców.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE